Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kínai édes csirkegolyók miből...

Kínai édes csirkegolyók miből készülnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kínai édes mártásos csirkében mi van még a csirkén kívül? Mintha valamiféle tésztát is raknának bele. Illetve még az érdekelne, hogy ennek a "húsgolyónak" miből van a külseje? Nálunk valami ropogós anyagból és nagyon fincsi, de nem tudom, hogy mi az?! (Lehet, hogy így jobb is? :D)


2011. szept. 12. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
[link] erre gondolsz?
2011. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem kérdezed meg a kicsi kínait a pult mögött? Ő talán jobban tudja a választ mint mi...;)
2011. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én ma pont az alapján a recept alapján készültet ettem, amit az első belinkelt. Valami szenzációsan jó, mi jó sok csilivel szeretjük.
2011. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első receptjét már én is megcsináltam egy párszor.Jó,jó..de azért nem annyira mint a kínaiban!
2011. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak (link-es válaszhoz): igen, pont erre gondoltam.


A második válaszadónak: azért nem a kínait kérdezem, mert még at sem tudja, hogy a "Hello!" mit jeent magyarul, hát akkor mit várjak tőle?! :)))


Na jó, asszem kimerítettétek kíváncsiságomat, megvan a recept, köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2011. szept. 15. 12:23
 6/8 anonim válasza:
Én itthon is szoktam készíteni, de azért nem olyan az íze persze és nem olyan ropogós, de azért finom :o)
2011. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Egy kisseb fajta csivavát meg kell etetni egy kövérebb csirkével....
2011. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiaba dolgoztam kinai etteremben, amikor kerdeztek, hogy mez van-e benne, es mondtam, nem csak cukor, folyton hulyenek neztek. Akkor kinek magyarazzam, hogy keszul, ha mindenki jobban tudja?
2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!