Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen eteleket arulnak...

Milyen eteleket arulnak kizarolag Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Vagy legalabbis Nemetorszagban nem es itt igen. Egy nemet levelezo baratnomnek szeretnek kuldeni magyar dolgokat (pl csoki keksz cukor stb).

2016. júl. 28. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
7-es válaszolónak- én nem is a kapucínerre vagy a Balatonra gondoltam igazából, azért szerintem annál vannak jobb kis csokijaink! Igen bevallom én is utálom a sport szeletet, a francia drazsét meg ezeket, rém rosszak, de azért csak találni ezektől jobbat, pl kézműves bonbont, ChocoMe-t, sztem a Stühmer se rossz vagy a Bonbonetti, vagy a Detki mese keksz. Lehet, hogy nem világszínvonalú, de kötve hiszem, hogy egy 15 éves lány arca elzüldül, ha beleharap.
2016. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Tikkadt Szöcske , a "magyar kóla" (tuti hogy ilyen nincs odaát és tapasztalatból mondom hogy finom , érdemes vele próbát tenni)
2016. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok. Tudom hogy ez nem csoki-cukor kategória de édes :D És igazi kuriózum ;)
2016. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem küldhetnél neki:-Pilóta kekszet

-Sós pálcikát

-Sport szeletet

-Negrot

-Túró rudit,vagy más pöttyös édességet.

Remélem, nem késő a válaszom:)

2016. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

-Pilóta keksz - ez elmegy

-Sós pálcikát - itt ugyanolyen van

-Sport szeletet - itt ehetetlennek minösítík

-Negrot - jó ötlet

-Túró rudit,vagy más pöttyös édességet - ezeket is nem tudja senki megenni, undorítóak találják

2016. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!