Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A pizza szerintetek is több,...

A pizza szerintetek is több, mint egy kaja?

Figyelt kérdés

Szerintem igen:


[link]


Pizza is love, pizza is life!



2016. dec. 1. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Elég gyatra kaja, nálunk senki nem szereti. Esetleg akkor, ha itthon készül.
2016. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%
A pizza egy életérzés! <3333
2016. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
a pizza is csak egy etel, bar teny, hogy a vilagon kb mindenhol ismerik es szeretik.
2016. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Legtökéletesebb étel amit létrehozott az ember. Az egyik legnagyobb találmány az emberiség történelmében.
2016. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
42%

Ezután csak a 3-as képre fogom v*rni!

:D

2016. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nemigen tartozik az ételek közé, bár pár évente egyszer azért kellemes tud lenni kilengésként, persze csak a legkiválóbb helyeken.

Sosem voltam pizzás, van ilyen. Életemben vagy húszszor ettem pizzát, ennek ellenére elég finnyás vagyok e téren, jártam már pizzériának nevezett helyen, ahol nem rossz pizza volt, hanem egyszerűen egyáltalán nem pizza, inkább megpakolt lapos bagett... Ha már pizza, legyen igazi, jó pizza. Sok zöldséggel és hús nélkül, a sajt nem gond.

2016. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Jobb mint a parizeres szendvics, az tény. De ha lehet, akkor valami normálisabb kaját eszek helyette, mondjuk egy jó harcsapörköltet kapros túrós csuszával. Ennek ellenére szoktam itthon sütni pizzát, nem is olyan ritkán, de csak kiegészítőnek a menüsorba.
2016. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
En egy ideje meguntam es nem izgat.
2016. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Az egész család szereti. A gyerekek, ha kívánni lehet, akkor azt mondják, apa süss pizzát.

Nagy szögletes gáztepsibe sütöm. A gyerekek része virslis, a feleségemé halas, a nagyi része tripla sajtos (és az alá nem paradicsomos szósz van kenve), az én részem szalámi kockás. A kukoricával és a sajttal való meghintésért sorban állnak a gyerekek, hogy segíthessenek.


És mi nem szokványos módon szoktunk kínálni mellé salátát, céklát, csemege uborkát...

Egy pizzával a hétköznapokból is tudunk ünnepet varázsolni :-)

2016. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Addiktív étel, mivel finomított szénhidrát van sok sóval meg zsiradékkal egybetéve. Mint minden más ősi, népi kaja is.

Csak hogy tudd a biológiai hátterét is a pizzarajongásodnak ;)

2016. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!