Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Pizzára szabad/illik/kell...

Pizzára szabad/illik/kell ketchup-ot rakni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 12:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is teszek ketchupot a pizzára sőt a milánóira is. Kivéve az éttermit. Bár elég sok étteremben ettem pizzát, és sokszor a pincér maga kérdezte meg, kérek-e rá ketchup, majonéz, ilyesmit, szóval...

Nekem is így ízlik, ha valakit zavar az forduljon el. Nem is tudtam eddig, hogy már ezt is megszólják egyesek. :D

2017. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nívós helyen vagy nem szoktak rátenni, ha akár külföldön akár itthon és olyan helyen akkor kérhetsz rá neked kell eldönteni melyik helyen illik és nem.. amúgy én az édesebb pizzákra nem szoktam a többire igen és van itthon mindig egy tubussal pont ezért..
2017. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Egyszer Párizsban kértünk rá a munkatársammal, erre megkérdezték, hogy mexikóiak vagyunk-e - két világos hajú, világos bőrű. De ez nem illemsuabály, ha akarasz, teszel. (Rómában annyira rosdz (szerintem mirelit) pizzát adtak étteremben, hogy azon a ketchup sem segített volna.
2017. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Simán, mi mindig szoktunk :D
2017. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
hogy mit teszel a pizzara az kb a te dolgod, mind addig mig kb kulturaltan eszed,kietchup , kerdes melyik az amerikai verzio vagy a tavol keleti, kb nezz utanna hogy az mit jelent .
2017. febr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 balaton0001 válasza:
Én még paradicsom karikákat, sonka szeletet és lap sajtot is szoktam rá tenni, alatta-fölötte valamilyen ketchuppal majd be a mikróba, hogy összemelegedjenek. Így kevesebb a tészta, több a zöldség stb és még finom is
2017. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
23%
Én sajnálom azokat, akik minden ételre ketcupot tesznek. Az azt jelenti, hogy szar a kaja és fel kell dobni valamivel. Vagy a másik eset, hogy bármit megesznek, ha ketchup van rajta. Ez roppant szegényes ízlésre vall. Az ilyen nem is érdemel minőségi kaját.
2017. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

A legtöbb pizza általában fűszeres paradicsomos alappal készül és arra jönnek rá a feltétek. Akinek ez az ízvilág nem elég az még rak rá ketchup-ot mert neki úgy jobban ízlik.

Egyszer megkóstoltam egy hawaii pizzát majonézzel és finom volt, pedig nagyon távol áll az ízlésemtől.

2017. febr. 16. 22:55
 19/24 Abbey14 válasza:
100%
Ha olasz van a közeledben, inkább ne! :-)
2017. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Na, Svájcban próbálnád meg, nagyon érdekesen néznének rád. :) Más kérdés, hogy nincs is mellészolgálva, csak chilisszósz.
2017. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!