Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen íze lesz a kókusz...

Milyen íze lesz a kókusz golyónak rumaroma nélkül?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 25. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz ehetetlen, de számomra nincs kókuszgolyó rumaroma nélkül:) Ha rumaroma vagy lekvár nincs benne, már hiányérzetem van és nekem kevésbé finom. Úgyhogy, ha nincs aroma, én a helyedben kompenzálnám még több lekvárral:)
2011. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akarmilyen likort rakhatsz bele, izesitonek. Sot, meg egy kis presszo kavet is.

Tul sok lekvart ne rakj bele, emelygos ragacs lesz. Rakhatsz bele kakao port is. Hidd el, rum nelkul is jo izu tud lenni.

2011. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell védjem magam: számomra nem émelygős ragacs. Amúgy a kávé és a kakaópor alap a kókuszgolyóba, nem? Viszont a likőr érdekes megoldás. Megkóstolnám.
2011. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En sokszor csinalom likorrel, khalua, frangelico, benedictine, meggy, narancs, dinnye likor, akarmi ami itthon van. Csak egy loggyintest! A tobbibol egy kicsit extrat gondoltam, tehat jobban kiemelne az izt. osszinten en meg rummal soha nem csinaltam, nem szeretem a rum izet.
2011. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mila11 válasza:

kókusz :)

de egyébként se aromát tegyél bele, hanem rumot:)

2011. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
FromOz: köszi a tippet, ki fogom próbálni:)
2011. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én sosem rakok bele. Nem is kell. Úgy is finom,

Én mindig rakok bele meggyet is.

2016. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!