Konyha - Gyakori kérdések
Keresés ételek, italok - sütés, főzés témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Szeretnék műanyagról fára térni de rosszul vagyok az emléktől ,hogy a régi fa vágódeszkák bűzölögnek a zsírtól, hagymától, gyümölcstől, stb és a külseje a deszkának el van puhulva
Adjatok valami otletet, van itthon 450g natur joghurt, ki mit csinalna belole? Valami sutemenyhez esetleg?
30+ férfi vagyok,alap ételeket tudok magamnak főzni,nem vagyok nagy sütievő még nem sütöttem soha de már régen ettem kapros túrós lepényt és nagyon megkívántam,videót nézek róla és elsőre sikerülhet elkészíteni?nem vagyok konyhatündér és egyedül élek.
Ezt csinálja utánunk a "divatos" Z generáció!
Dobozos kókuszital van itthon, Sosem csináltam még csicseriborsós ételt, egy ragu receptet találtam a neten, azt szeretném kipróbálni, de hol kókusztejet, kókuszkrémet írnak, így nem tudom ez jó-e hozzáKöszönöm szépen előre is a válaszokat, tippeket! :)
Gondolok itt paprikás krumplira, rakott krumplira, túrós csuszára. Ezen kívül tudtok mondani ételeket? (Egyszerűbbekre gondoltam)
Ami műanyag mentes, lehet kapargatni és nincs benne méreg anyag. Hol lehet ilyet venni és milyen jó márkák vannak?
Sziasztok! A barátnőmnek pogácsát szeretnék sütni reggelire, viszont esélytelen hogy reggel a teljes csendben nekiálljak sütni:( Az az ötletem támadt, hogy inkább holnap este megcsinálom a pogácsa tésztáját, éjjelre hagyom kelni és akkor reggel csak ki kell szaggatnom...
fokhagyma túró gyorsfagyasztott kávébab bors só prézli fokhagymakrém fokhagymapor tejpor élesztő porcukor fahéj kökény
Kb ebben az árban keresek konyhai robotgépet, aminek 5 literes a tálja.. ezt s kettőt néztem ki, de nem tudom melyik a megbízhatóbb.. sajnos ennél drágábbat nem engedhetek meg magamnak, de ha tudsz ajánlani ebben az árkategóriában másikat, azt is szívesen megnézem.
Ha például a sütőre rá száll a por, de nem törlöm le róla akkor az megsül?
Úgy, hogy nem a boltból szerezte alapanyagot. A tésztát és a mártást is otthon készítette, saját hozzávalókból. Esetleg, ha olyan fűszert vett csak meg boltból, ami otthon nem állítható elő, mint az oregánó.
Nem szeretném kidobni de nem tudom megpuhul e ha ráteszem a krémet. Sajnos a recept nagyon régi és nem írt sütőport vajon ez miatt lett keményebb a tészta?
Ötleteket gyűjtök:)
Ettem, láttam már szép kocsonyát ami már "megaludt", fogyasztható lett.. Szép tiszta "átlátszó" volt kis sárga, piros, zsirfoltok a tetején az jól nézett ki! Amit Anyum csinált az nem olyan szép, szürke zsírréteg Vagy nem tudom mi van a tetején. Miért nem olyan...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




