Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok venni szabadtartású...

Hol tudok venni szabadtartású csirkét vagy csirkemellet? Háztájit, tanyasit nem a gyorsnevelésű szemetet akarom

Figyelt kérdés
Melyik boltban lehet kapni leginkább olyan csirkét amit én keresek? csirkemellet kell beszereznem a sütéshez de jót akarok keresni fontos a jó alapanyag. van piac is a városban de én nem tudom hogyan ismerjem fel a jó húst vagy egyáltalán ott kaphatok e ilyet.

2018. márc. 19. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora távolságot vagy hajlandó megtenni egy csirkemellért?

Nehéz válaszolni a kérdésedre, ha nem tudjuk hol élsz?

Nálunk a piacon kistermelők árulnak háztáji csirkét.

2018. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Multikat máris kihagyhatod.

Termelői piacokon, vidéken a szomszédtól, ...

2018. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs falusi kapcsolatod? Mert csak onnét, háztól.
2018. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
voltam a piacon senki nem árul ilyen csirkét pedig nem egy húsbolt van ott bent.. nem vagyok vidéki úgy hogy az a verzió is kilőve. vettem egyébként olyat amit találtam de nem multiból. nincs kapcsolatom sem háztól szerezni így jártam. városi ember nehezebben jut hozzá tiszta élelmiszerekhez mindent magamnak kéne kigazdálkodni de erre most nincs lehetőség
2018. márc. 21. 02:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Auchonban árulnak tanyasi csirkét. Sőt, újabban háztáji disznóhúsokat is, amelyek íze olyan, mint falusi gyermekorom idején az otthon vágotté. Kicsit drágábbak, de megéri ezeket vásárolni már az állatok iránti szolidarításból is. Nem rácsoon álldogáltak egész életükben cs csirkék, a rácsoktól elégett talpukon,egymás fejre piszkítva,mert egymás fölött vannak a ketrecek. Ketreces tojást is ezért nem vásárolok, mert az iparszerű állattartás az állatkínzást jelenti. A disznók nem tudnak megfordulni ketrecükben, olyan szűk. Világra jöttükkor lenyisszantják farkukat, mert kínjukban úgyis lerágnák. Hát ezek miatt inkább együnk drágább húst, ha ez gondot okoz, akkor kicsit kevesebbet.
2018. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!