Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy az elmúlt...

Mitől lehet, hogy az elmúlt pár hétben teljesen megváltoztam?

Figyelt kérdés

Megváltozott az étrendem, azaz szeretem ugyanazokat az ételeket, viszont teljesen más ételeket is, amiket eddig sosem ettem.

Emellett folyamatosan takrításmánia jön rám, este 10- kor is van, hogy elkezdek valamit portalanítgatni. Egyszerűen undorodok a baciktól.

És ami még szokatlan, hogy eddig nagyon szerettem a kutyákat, de hirtelen undor jött rám, hogy hull a szőrük stb...

Multkor volt egy kisebb rohamom, azaz sosem volt még ilyen, összeestem, mikor összeestem, nem emlékeztem, mit csináltam, halálfélelmem volt. Talán azóta vannak ezek a változott dolgok..

ez minek lehet az oka?



2019. jún. 26. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha sok stressz ért a közelmúltban, válthat ki rosszul léteket meg hasonló értékrend változásokat. Főleg ha ingerlékenyebb is vagy. Szerintem nincs nagy gond, de próbálj meg kikapcsolódni, meg egy kevés magnéziumot is szedhetnél.
2019. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!