Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy vegán rájön arra, ha...

Egy vegán rájön arra, ha levesben hús főtt?

Figyelt kérdés
A vendégek jönnek hozzám unokatestvéremnek a lánya az nagy kicsi vegan nem egészségi okból nem filozófiai okpol gondoltam csinálok egy jó zöldséglevest hajóhíd kedvéért bele főztem csirkecsontot aztán rájöttem hogy A vegánok azt sem eszik meg amiben hús főtt Na most kivettem a húst a levesből, így is rá fog jönni ha csak zöldség van benne?
2019. szept. 29. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Más íze van amiben van hús és más amiben nincs ,de 2 simma zöldséglevesnek is tud más íze lenni .
2019. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

“hajóhíd kedvéért”=a jó íz kedvéért, még le is írta külön, ha esetleg valakinek nem lenne egyértelmű a szövegkörnyezetből és a megegyező magánhagzókból... gondolom az értetlenkedőknek az “autokorrekt” valami 3. évezredbeli sci-fi sorozat címe...

Am kérdező én is észrevenném, pedig mindenevő vagyok, viszont van olyan vega/vegán nem tudom milyen irányzatú ismerősöm, aki simán megeszi az ilyesmit, csak a húst vegyük ki belőle... szerintem érdemes rákérdezni, már ha van olyan jó a viszony, de ha nem akarsz, akkor inkább dobj össze egy gyors zöldséglevest neki!

2019. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

“ hajóhíd kedvéért”=a jó íz kedvéért, még le is írta külön, ha esetleg valakinek nem lenne egyértelmű a szövegkörnyezetből és a megegyező magánhagzókból... gondolom az értetlenkedőknek az “autokorrekt” valami 3. évezredbeli sci-fi sorozat címe...”


Ügyes vagy. Akkor most magyarázd meg a többit is, a “nagy kicsi lány” kifejezést, meg hogy ha valaki nem egészségi és nem morális okból vegán, akkor miért? Véletlenül? Több ok nincs. Okíts még minket, mester. Megjegyzem a világon nincs olyan autocorrect, ami a jó íz kifejezést hajóhídra változtatja.

2019. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Vannak olyanok, akik nem azért vegánok, mert fene mód divat vegánnak lenni, hanem azért , mert a hús fehérjéjére érzékenyek. Szomszédom, ha sertés származékot eszik, felpuffad az arca, de annyira, hogy táppénzre kell mennie.
2019. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%

“Ügyes vagy.” - Köszi, tudom (meg qrva szerény is vagyok amúgy ;))

“Akkor most magyarázd meg a többit is, a “nagy kicsi lány” kifejezést” - Nyilván kislány, aki azért nem olyan kicsi, h kisgyermeknek nevezzük, szerintem olyan 9-15 között lehet.

“...meg hogy ha valaki nem egészségi és nem morális okból vegán, akkor miért? Véletlenül? Több ok nincs.” - Azért, mert, és csak. Talán mert egyes húsok valamely összetevőire érzékeny, amivel nem fárasztaná a környezetét, ergo nem tudnak róla. Talán mert mégiscsak szívén viseli az állatok sorsát, amit talán az elítélő/lenéző környezete miatt nem hirdet. Talán mert divatosnak tartja. Talán-talán-talán... ami viszont nem talán, hanem qrvára biztos (köszönöm a felkérést, Ifjú Padavan, szívesen okítalak, lásd az első leckét, íme;) az az, hogy neked, a kérdezőnek, meg úgy az illetőn kívül senki másnak qrvára semmi köze hozzá, h miért, nem mellesleg rohadtul nem is releváns a kérdés szempontjàból. Ne ítélj, hogy ne ítéltess, ifjú Padavanom...

Amennyiben az autokorrekt világában ily’ tökéletes, mindenki felett álló tudásra tettél volna szert, nem hirdetnél hamis igét Padavan... tanulj alázatot, különben a Sötét Oldal szolgája leszel, már látom, ahogy csábít az ostobaságával, az ítélkezéssel, a tudattal, h majdan mások fölött álhatsz... ne engedj neki, Ifjú Padavan! Még van remény...!

2019. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!