Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha én egy vegánhoz megyek...

Ha én egy vegánhoz megyek vendégségbe akkor miért nem kapok húsos kaját, bezzeg ha ő jön hozzám, akkor természetes hogy külön kell neki főznöm vegán ételt?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Úgy tűnik, valamiért nem fordítanak rád elég figyelmet.


Én vegán vagyok, természetes, hogy vendéglátóként külön van sima és vegán mindenből, és visszafelé is elvárom ugyanezt.

2019. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Hasonló okból, mintha meghívnál vendégségbe egy igazi kannibált, aki odahaza emberhús evéshez szokott, te viszont azért sem azt fogsz neki felszolgálni, egyrészt mert erkölcstelennek tartod, másrészt mert nem igazán akarnád levágni a gyerekedet, hogy pörköltet főzzél belőle, csak hogy a vendéged kedvében járhass.
2019. okt. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

"Meg tudok enni, de nagyon nem élvezetes nekem úgy enni hogy nincs hús, baromi hiányt érzek"

Azért ez már nem egészséges.

2019. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Mert ő elvből nem eszik húst, nem tartja etikusnak a húsevést, és nyilván másnak sem fog csinálni.

Egy ételallergiás lehet főz olyan kaját, amiben allergén van, másoknak, mert ez nem etikai döntés, hogy ő nem eszik pl. glutént. De a vegánság az etikai döntés, és tök logikus, hogy mások kedvéért nem rúgja ezt fel valaki.

Egy mindenevőnél nincsenek etikai korlátok, és aki szerint vannak, azok csak gyökérkedni és provokálni akarnak.

2019. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!