Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van a baconnek valami vega...

Van a baconnek valami vega verziója?

Figyelt kérdés

Nem vágyok mindenáron konkrét bacon ízre, de tök jó lenne valami, amiből lehet hasonló brutál sós-füstös ízű kis kockákat varázsolni pl egy spagettire.

Van olyan alapanyag, ami jó erre?


2019. okt. 25. 09:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
3%
a spagetti mióta vegán?
2019. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#12

Egyrészt: Hol írtam, hogy legyen bármi vegán?

Másrészt: Miért ne lehetne vegán egy zöldséges spagetti pl?

2019. okt. 25. 11:21
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

#12

Hol olvastad, hogy vegán? VEGETÁRIÁNUS!

2019. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

Kapható füstölt ízü só, illetve folyékony füst, amivel igen intenzív fülsölt ízt tudsz elérni.

Gombát nem túl picire vágva, és lisztve forgatva kevés olajon ropogósra tudod sütni, ami állagban is emlékeztet a ropogós szalonnára, vagy padlizsán kisebb (1 cm-es, mert összeesik) kockákban szintén megsüthetö ropogósra.

2019. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

ma 11:15-ös: miért ne lehetne a spagetti vegán?????

Ez egy tésztatipus neve, ami durumlisztböl készül kizárólag víz hozzáadásával - azaz vegán.

Ha a spagetti alatt egy ételt értesz, ott jó lenne tisztázni, mire is gondolsz, mert elég sok (hagyományos) spagettirecept létezik.

Én több éve vegán vagyok, és bolognai mártást is lehet vegán módon készíteni, szóval végképp érthetetlen a kérdésed!

2019. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
8%
a tészta lehet hogy az , de a spagettit többnyire húsos körettel készítik.
2019. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Szójavirsli alaposan átsütve nem megfelelő ilyen célokra?
2019. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hű, bőven lesz miből válogatni, köszönöm a sok ötletet! Igyekszem majd minél többet kipróbálni! :)
2019. okt. 25. 12:09
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Németországban élek, itt van vega virsli, bacon, kolbász. Mi nem vagyunk azok, ezért nem tudok márkanevet, csak többször rácsodálkoztam már a boltokban, hogy milyen menő, bármit meg lehetne csinálni teljesen húsmentes cuccokból ugyanúgy. Na a lényeg: az otthoni német boltláncokban nézz körül, hátha. Akár írhatsz is a központba emailt, hogy lenne rá igény, hátha akkor bátrabban bevezetik.
2019. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"a tészta lehet hogy az , de a spagettit többnyire húsos körettel készítik"


Szerintem igencsak kevés ismereted van, ha ezt így ki mered jelenteni.

Másrészt meg a spagetti továbbra is egy tésztaféle neve, és azt bármivel lehet fogyasztani.

Rengeteg húsmentes, söt vegán recept van, szóval javaslom, tájékozódj kicsit.

2019. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!