Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért ilyen zárt csoport a...

Miért ilyen zárt csoport a vegán csoport Facebookon?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból beléptem a Facebook vegán csoportban, már az elején kérdések voltak ami alapján hagyják jóvá a belépést, de ami a legdurvább és a többi ilyen csoportnál nem találkoztam a bejegyzéseket is csak adminisztrátor jóváhagyásával lehet kiírni. Félnek valamitől vagy mi ez a szigorúság? Nem lehet saját véleményt írni?
2019. nov. 9. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

9-es

Azt mondod, hogy rákényszerítjük a húsra ?

Hát roppantul nincs igazad.

Van hús és van növény is, a döntés a gyereké, hogy melyiket szereti jobban.

Viszont Ti vegánok tiltjátok a hústól, holott az evolúció nem magevő mókusként hozott minket el idáig.

Volt itt szó, hogy a hús tette lehetővé, hogy fejlődjünk.

Ha régóta csak növényeket ennénk, akkor nem ütögetnéd a billentyűzetet, hanem köveket dobálnál mamutra.

Akkor miért is nem jó az a hús ?

Egyébként, ha százalékosan megnézed, akkor az átlag ember is sokkal több növényi eredetű dolgot eszik, mint húst. 1 Kg kenyérhez nem együnk meg 1kg húst, de ahhoz, hogy intelligensek lettünk, ahhoz a hús kellett.

2019. nov. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Ha nem kap a gyerek húst, később dönthet úgy, hogy eszik, viszont a húson nő fel, akkor ha később vegán lesz, az lehet hogy rosszul érinti. De ez csak az én véleményem, magamból indulok ki.


Az meg hogy a fejlődéshez szükség lenne húsra, na azzal egyáltalán nem értek egyet. Ezt hol olvastad? Esetleg tudományos könyvet/tanulmányt tudsz linkelni róla? Ajánlom mindenki figyelmébe a Kínai tanulmány című könyvet. Ezt egy kínai orvos írta, aki egész életét rászánta, hogy bebizonyítsa, hogy a növényi alapú étrend minden életkorban egészséges. De van több könyv is a témában...

2019. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Kismillió indok és érv készült, hogy mennyire ferdített a Kína tanulmány és hány sebből vérzik. És hogy milyen tényezőket nem vett figyelembe.... Nagyon sok kritika érte a tanulmányt...
2019. nov. 13. 22:44
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

12-es

A húsfogyasztás és az agy fejlődésének kapcsolatáról először vagy 15 éve a TV-ben láttam egy műsort, de azóta megsokasodtak az evolúcióval foglalkozó műsorok.

Neten sosem néztem még ennek utána, de 2 percembe került az első írás, nyilván sok van még, ha az ember szán rá egy órát.



"A húsnak az étrendbe való felvétele az agytérfogat növekedéséhez vezetett."


[link]

2019. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

11-es hozzászólás ennyire nem hasznos, vagy ennyire nem igaz ?

Vagy ez a vegánok bosszúja, mert kimondom az igazat, hogy a gyereküket is szétcseszik az életmódjukkal.

2019. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%

Érdekes, hogy most mennyire hallgatnak a vegánok....

Lepontozni persze tudnak...

Korrekt emberek...

2019. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

"Neten sosem néztem még ennek utána, de 2 percembe került az első írás, nyilván sok van még, ha az ember szán rá egy órát.



"A húsnak az étrendbe való felvétele az agytérfogat növekedéséhez vezetett."



[link]


Nyilván, ha 2012-ben ill. 19-ben is itt tartanak még csak az evolúciókutatók, magyarán fogalmuk sincs, mi volt az, ami TÉNYLEG kiemelt minket az állatvilágból.


Nem a hús, hanem a légzés. Vagyis a tudatos légzés.

Persze ez számukra hülyeségnek hangozhat, számomra meg a húsfogyasztás hangzik annak.

2019. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként le lehet nyugodtan pontozni, hiszen úgy 95%-a az itteni poszttolóknak nem ért egyet velem.

Viszont hogy általánosságban csak 56%-ban posztolnék hasznosat, azt erősen kétlem.

Úgy 44%-ban volt éppen elég tájékozatlan és buta egyén, aki lepontozott, ezért akkora az értékem, amekkora.

2019. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!