Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy kérdés vegetáriánusoknak?

Egy kérdés vegetáriánusoknak?

Figyelt kérdés
Ti hogy bírjátok ki hús nélkül?

2019. nov. 18. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik vegetáriánus ismerősömnek sem hiányzik, annyiféle más dolgot ehetnek. Én nem vagyok vega, de van olyan, hogy hetekig nem eszek húst, mert épp nem kívánom és nem jut eszembe húsos opciókat nézegetni és ilyenkor nem is hiányzik.
2019. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd egy eve vagyok vega.

Soha nem is jutott eszembe a hus.


Kicsit olyan, mint neked se jut eszedbe az, hogy "kivanom az emberhust".

2019. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
De néha azért eszembe jut.
2019. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem hiányzik mert mindent meg lehet csinálni hasonlóra növényi hozzávalókból. Ha megcsinálsz például egy "steaket" szejtánból

[link] vagy egy "buffalo csirkeszárnyat" karfiolból

[link] akkor rájössz, hogy nem maga a hús az amitől imádod ezeket a kajákat, hanem a fűszerezés, a ropogósság, ahogy meg van csinálva az egész az adja meg a lényegét, nem az állathús.

2019. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval abszolút egyetértek. Rengeteg féle kaját lehet csinálni zöldségekből, a fűszerezés a lenyeg. Én 25 éve nem eszem húst, és tök jól el vagyok nélküle. Mindenki azt egyen amit szeret :)
2019. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez aztán igazán kreatív és építő kérdés lett tőled.
2019. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Egész életemben utáltam a húst..

2019. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
43%
Ha beirod youtubra hogy Uralom es megnezed garantalom ki fogod birni hus nelkul🙂ha meg akkor sem akkor inkabb nem mondom🤔
2019. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban sem szerettem a húst, de belém erőltették. A 20as éveimben hol ettem hol nem. Aztán 31 évesen teherbe estem és úgy megundorottam tőle, amikor nyersen dolgoztam fel, hogy azóta sem bírok ránézni... Enni sem tudok belőle. Most majdnem 50 vagyok... Szóval nem tegnap lettem vega.:)
2019. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kibírnom sehogy, mert senki nem kényszerít rá. Ha akarnék, bármelyik sarkon ehetnék húst, de évek óta eszembe sem jutott. Rengeteg féle ételt szoktam enni, és nagyon szeretem a változatos ízeket. Mióta megtanultam főzni, soha nem hiányoltam a húst a tányéromról.
2019. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!