Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán vagyok, de ma bűnöztem,...

Vegán vagyok, de ma bűnöztem, attól még vegán maradok?

Figyelt kérdés
Két éve nem eszek se húst se semmilyen állat eredetű terméket, ma hazamentem anyukámhoz és rántott csirkét csinált, régen az egyik kedvenc ételem volt, nem bírtam ellenállni és egy kis combot megettem, van egy kis bűntudatom is, nem tudom hogy ettől még vegán maradok e...
2020. febr. 9. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy vegán. Akkor nem ettél volna húst.
2020. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
78%

Ismerek olyan embert aki vegánnak mondja magát, de eszik halat. Szerintem akkor te is mondhatod azt.

De a legjobb ha nem kategorizálod be magad sehová. Csak élj úgy ahogy szeretnél. Kevesebb fejfájás.

2020. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%

Már akkor se voltál vegán, mikor beleharaptál.

Nem értem, miért nem tudják eldönteni páran, hogy most akkor mit is akarnak. Még a legelején egy dolog, de két év után.... akkor most fontosabb tartani magad az étrendedhez (mert akkor nevezd magad vegánnak és tartsd is), vagy nem fontos (mert akkor semmi gond, de ne hívd vegánnak magad)...??

2020. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy vegán és nem is voltál az.


"ma hazamentem anyukámhoz és rántott csirkét csinált, régen az egyik kedvenc ételem volt, nem bírtam ellenállni és egy kis combot megettem"


Két év vegánság még pont az a kategória amikor eléggé bele tudsz folyni a dolgokba de még simán visszaállhatsz "rendes" étrendre.


Nem feltétlen kell mostantól húst hússal enned de azért elgondolkodtató hogy ha sanyargatnod kell magad akkor mennyire éri meg a dolog ?!

Semennyire!


Iktasd vissza az étrendedbe a húst.

2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Pl erre a legjobb kezdés az ha mindig meglátogatod anyukádat akkor ott eszel csak húst...ha bejön akkor pedig a többi napon is egyél...amúgy is az anyukák főztje a legfinomabb :D
2020. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is tök hülyeség felülni erre a divathullámra, ha amúgy valaki kívánja a húst...


Kiegyensúlyozottan kell táplálkozni (mindenből keveset) - ez a legegészségesebb.

2020. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak ha a következő teliholdkor 6 szűz lány vérével locsolod fel a kertedet és szantálfa füstölővel a kezedben járkálsz körbe,ősi kelta népdalokat énekelve. Na akkor vegán maradsz ,meg a világ sem pusztul el ,úgyhogy nagyon megköszönnénk ha megtennéd ezt értünk!
2020. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Divat vegán vagy, ami szerint ultra gáz.

Teljesen érthető ha valaki vegán akar lenni, mert neki ugy a jo, igy szeretne elni.

De aki divat majmolasbol “vegán” közben meg nem tud ellenállni a húsnak... az gaz... mert nem maga miatt csinálja amit csinál, hanem a külvilágnak.

2020. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

12es, pont ez a gond.

Hogy ezek a "vegán vagyok, de eszek halat " idióták miatt akarnak húst, tejet, vajat adni a tényleg vegánnak, mert hát "A Pirike is vegán, és eszik halat, akkor jó lesz az a Marikának is."

2020. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!