Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha az zöldségeim hagyományosan...

Ha az zöldségeim hagyományosan trágyázom, attól még vegán?

Figyelt kérdés

#Trányázás #tehénszar
2020. márc. 29. 13:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
A trágyát a növény "eszi" meg és nem te
2020. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De a növényt meg én eszem meg. Szóval akkor nem vegán.
2020. máj. 11. 21:09
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Tényleg ne legyél már ennyire beteg, mert az ilyen bigottak miatt népszerűtlenek a vegánok!

Ha a földben elpusztul egy vakond, giliszta, vagy cserebogárpajor, felbomlik és te eszel a felette nőtt paradicsomból, vagy egy fáról gyümölcsöt, akkor mi van? Vagy az erdőben nem szedsz le egy erdei szamócát, mert hátha ott 20 éve elhullott egy pocok?

Az autód is elektromos?

Mert az üzemanyagok millió éve elhullott állatokból váltak kőolajjá, azok származékai.

2020. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még a 13-ashoz

Nem főzöl, fűtesz gázzal sem?

2020. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13/14: Olvass el a többi választ is, akkor rájösSz hogy én nem vagyok bigott, csak próbálom őket megérteni, de nem nagyon megy.
2020. máj. 12. 10:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha növényevő állatok trágyáját használod (szarvasmarha, ló stb.), akkor vegán, ha mindenevő állatokét (pl. sertés), akkor már nem lesz vegán az így termelt zöldség.

Asszem ez egy elég korrekt válasz.

2020. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, köszönöm.
2020. jún. 5. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!