Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Akik a vega posztoknál "A...

Akik a vega posztoknál "A növények is éreznek" érvvel érvelnek, azok vajon komolyan gondolják ? Elfelejtették , amit biológia órán tanítittak nekik ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
35%
Állatból is szinte korlátlan mennyiségűt tudsz csinálni, ezt nevezik szaporításnak..
2020. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Igen, ezért bánunk úgy velük,mint egy darab sz-rral (sem).
2020. nov. 11. 19:27
 43/63 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó előtti, ennyire nehéz?

Van egy almafa.

A termése, amit megeszel, az alma.

Leszakítasz egy almát róla.

Mi történik a fával?



Van egy disznó.

Fogyasztani akarsz belőle.

Mi lesz?

2020. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
81%

39. Ühümm

Milyen nem gerinces állat az, amit az ember megeszik??? A csigát nem sokan eszik meg.

Tisztán látszik, hogy egy lelketlen szar vagy, következő életedben remélem megbűnhődsz ezért ,mondjuk állatvédő leszel és naponta végignézed az állatok szenvedését...

2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Akik a veganizmus ellen kommentelnek a posztban : ti egyébként vonzódtok a szadizmushoz, szerettek-e állat- vagy emberkinzós videókat, hireket látni ?


Mert olyan vehemenciával agitáltok a vegán tábor ellen (én nem vagyok egyébként vegán, bár levérvegáztak), az ember nem érti, ki és milyen ember lehet az, akinek nem bántja a lelkivilágát, ha mondjuk meglát egy vágóhidon kiszenvedtetett agonizáló, haldokló állatot.


Normális ember - a húsevő is - ilyenkor a megoldást kezdi keresni, hogy mit lehetne tenni ezekért a szerencsétlenekért.

2020. nov. 11. 21:07
 46/63 anonim ***** válasza:
16%
45. nem tudlak felpontozni, de jók a kérdéseid. Furcsa lelkiviláguk lehet az ilyen emberszerű élőlényeknek. Szerencsére jól meg tudják magyarázni maguknak , hogy miért teszik, és nekik ez a lényeg. Őket semmilyen élőlény szenvedése sem zavarja, az emberé sem.Ebben biztos vagyok
2020. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem az erdőben sírtok inkább az oroszlánnak meg a krokodilnak, hogy szegeny áldozatok szenvednek..
2020. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
29%

36-os: "az ember husevo" na akkor nézzük is csak át:

[link]

itt szerinted az ember felépítése a húsevőhöz és a mindenevőhöz hasonlít? ha igen, van egy rossz hírem, irány a diliház. meg tudjuk emészteni a húst meg az állati termékeket is, de mindennek következménye van. lehet hogy fiatalon nem jönnek elő ezeknek az ételeknek a káros mellékhatásai, de ahogy öregszünk úgy gyengül a szervezet immunrendszere és már nem tudja úgy felvenni a harcot ezekkel a káros dolgokkal amik az állati ételekben vannak. 55-60 felett (vagy még előtte is) szép számban elő is jönnek ezek a "jóléti betegségek" mint a rák, cukorbetegség, sziv és érrendszeri betegségek (magas vérnyomás, szívroham, magas koleszterin, agyvérzés) elhízás és a többi. ezek mind a mai táplálkozás miatt alakulnak ki, ezt magad is megállapíthatod. Ismersz olyat aki 100 éves kora körül egészségesen hal meg álmában? Nem vagy egyedül, én sem.

2020. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
72%

Erdő, oroszlán meg krokodil.


Tényleg menj vissza az általánosba...


Amúgy, ahogy fentebb már írták, a húsevők egyben, szőröstül-bőröstül falják fel s zsákmányukat.

Ezt melyik ember is teszi? Tudná megtenni?

Nézd meg egy macska fogát, s hasonlítsd össze a tieddel.

A bélrendszere is totál más.


Az ember nem ragadozó. Az oroszlán igen. Neki nincs választása. Nekem van.

2020. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
46, nekem nagyon fura, mennyire nem tudják elfogadni a vegánságot, azt sem értem, miért foglalkoznak vele, hisz azzal sem foglalkoznak, hogy a haszonállatból hogy lett szendvicssonka. Fura még, hogy gyakran használják a vegákra,vegánokra az agressziv jelzőt, miközben a vegánok motivációja az erőszakmentesebb világ. Nem tudom, ők pl. kivernék-e a balhét, ha az orvosnál érzéstelenités nélkül kezelnék őket pl. Egy normális társadalomban mindenkinek fel kellene lépnie lelkiismereti okokból mindenféle erőszak ellen, itt nem a húsevés a (fő) kérdés, hanem a hozzá társuló erőszak .
2020. nov. 12. 07:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!