Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Akik a vega posztoknál "A...

Akik a vega posztoknál "A növények is éreznek" érvvel érvelnek, azok vajon komolyan gondolják ? Elfelejtették , amit biológia órán tanítittak nekik ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
79%

#39

Felsorolnád a gerinctelen állatokat, amiket nagy mennyiségben, napi szinten fogyaszt az emberiség jelentős hányada?

Páran megeszik a csigát, kagylót néha. De a világ húsfogyasztása azért nem főleg ebből áll, és akkor finoman fogalmaztam.

2020. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
78%

50

Ez így van! 10/10

2020. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
79%

51-es vagyok

Látom te se értesz velem egyet, 80%. Esetleg te tudnál ide egy listát írni az említett gerinctelen állatokról? Furdal a kíváncsiság. :)

2020. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy tud, csak pofázik. A levéltetű és a csiga csak a békának táplálék
2020. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
35%
Meg mondjuk még pár tízmillió embernek a világon. Csigák, kagylók, ilyesmik. De még egyszer mondom: ezért utálja nagyon sok ember a vegákat. Köztük is csak a kisebbség az, akik nagyon agresszívak és hangosak, mint ti.
2020. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
43%

Ja, és hogy miért eszem húst: mert finom. És ez megér annyit nekem, hogy ha kell, saját kezűleg vágjak le és dolgozzak fel egy állatot.

De nem kell, megteszik helyettem azok, akiknek ez a munkájuk. Persze ha lehet, szenvedjenek minél kevesebbet.

Jöhet a lepontozás, vérvegák:DDD

2020. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
41%

55 ilyesmik, mint tücskök és bogarak?

Kínában valóban milliók eszik, de csak azért, mert rengetegen vannak.Ők egymást is megennék, ha arról van szó. A 100 napos büdös tojásról és madárfészekről nem is beszélve. Nem gondolom, hogy ilyenekre indokolt hivatkozni.

2020. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
43%
Viszont a több millió ember által naponta fogyasztott kagylókra igen... Itthon nem, de külföldön marha népszerűek, főleg franciáknál ugyebár, v többi tengeri herkenytyűvel együtt.
2020. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
75%
Bírom ezeket a vérvega kommenteket, holott a kérdező többször leírta, hogy ő nem vegetáriánus...
2020. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
79%

"Meg mondjuk még pár tízmillió embernek a világon. Csigák, kagylók, ilyesmik. "


Igen, mint írtam, tudom hogy vannak akik esznek ilyesmit is, de továbbra is arra vagyok kíváncsi, hogy milyen gerinctelen állatok adják az étrend JELENTŐS részét az emberiség JELENTŐS hányadának.

Az, hogy pár francia ünnepekkor eszik osztrigát, az nem jelentős.

2020. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!