Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a különbség a vega,vegán...

Mi a különbség a vega,vegán és vegetáriánus között?

Figyelt kérdés
És mégis miért követhet valaki egy ilyen étrendet?Személyes beszámolok is jöhetnek,ti hogyan lettetek azok,miért és így jobban érzitek magatokat?

2020. dec. 1. 13:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
HA mindig csak nyers élelmiszereket veszel és mindent magad készítesz, akkor lehetséges, hogy nem találkoztál még pálmaolajjal, de az emberek 99%-a rengeteg olyasmit fogyaszt, ami feldolgozott termék.
2020. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy zacskó csipszet sem ettél még soha? Vagy másmilyen csokit? Egyébként igen, konkrétan mindenben van, amit el tudsz képzelni. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy miket szoktál enni, hogy el tudod kerülni a po.-t?
2020. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Google?
2020. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
4-est annyiban javítanám ki, hogy aki halat, tejet, tojást is eszik azt PESZKETÁRIÁNUS-nak hívják.
2020. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak aki halat is eszik, az se nem vegetáriánus, se nem vegán, mert ezek egyike sem eszik semmiféle állatot, a hal pedig állat.


Az emltett kategória természetesen létezik, mint étkezési mód, csak nem az említett csoportba tartozik.

2020. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

12: Nem tudom megmondani biztosan, mikor ettem utoljára chipset, talán 2 vagy 3 éve, és szerintem az étolajjal készül.

Eszem: tejterméket, kenyérfélét, csokit, tortát, húst, zöldséget, főtt, sült ételeket, gyümölcslevet, napraforgómagot.

2020. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

12: És eszem még kaszinótojást és egyéb csemegepultos dolgokat is, tonhalsaláta, kukoricasaláta, stb.

Soha nem hallottam a pálmaolajról, itthon aki olajat használ az napraforgóolajat használ. Én zsírral vagy vajjal szoktam sütni otthon, de leginkább saját zsírjában sütöm a húst.

A kifőzdék sem hiszem, hogy pálmaolajban rántanák a húst vagy abban készítenék a főzelékhez a rántást...

Szóval én nem értem, mit beszéltek, hogyan kerülhetne ezekbe az ételekbe pálmaolaj.

2020. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
12: Mondj egy csokit, amiben van, én még nem találkoztam vele.
2020. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl a túrórudiban is van, a nutellában is, tortabevonók
2020. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%

19: Köszi.

Nem eszem ezeket, nem ízlik.

A túró rudit a szocializmusban szerettem, érezhetően megváltozott a receptje, azóta nem ízlik.

2020. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!