Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem tudok, nem szoktam főzni....

Nem tudok, nem szoktam főzni. De szeretnék valami ünnepi ételt készíteni vegetáriánus barátomnak. Ajánlanátok valami egyszerű, könnyen elkészíthető étel receptjét, ami mégis ünnepi asztalra való (és persze hús mentes)?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


... ami csak megtetszik :)

2020. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű és finom vlmilyen krémleves, amit növényi tejszínnel tehetsz krémesebbé.

Főfogásnak pl.sült, töltött édeskrumpli. Meg kell sütni a nagy édeskrumplit (batáta) 40perc kb.sütőben, míg sül olivaolajon megpárolsz apróra vágott vöröshagymát, majd paradicsomot, paprikát, konzerv babot. Ha kész a krumpli, kiveszed a sütőből, félbe vágod, picit kikaparsz a krumpliból egy kis mélyedést. A kikapart krumpli darabokat a hagymás cucchoz rakod. Összekevered és kanállal a megsült krumpliba töltöd. Majd növényi tejfölt, sajtot raksz rá és kicsit visszateszed sülni a sütőbe, picit megbarnuljon a teteje.

2020. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen elképzelésed van, de leveles tésztába töltött zöldségek megsütve:

[link]

szerintem mutatós és nem bonyolult, vagy gombás wellington

[link]

De itt egy menüsor is, talán nem túl bonyolult:

[link]

De itt is tudsz keresni ötleteket:

[link]

Ezt nagyon tudom ajánlani, nem csak vegetáriánusoknál volt sikerem vele:

[link]


Ha valami konkrét kérdésed van esetleg, írhatsz privátban is, szivesen segítek.

2020. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

1. file:///C:/Users/Attila/Documents/Saj%C3%A1t%20albumok/Konyha/H%C3%BAs%20n%C3%A9lk%C3%BCliek/Brokkolis-receptek.pdf


2. file:///C:/Users/Attila/Documents/Saj%C3%A1t%20albumok/Konyha/H%C3%BAs%20n%C3%A9lk%C3%BCliek/Cukkinis-etelek.pdf


3. file:///C:/Users/Attila/Documents/Saj%C3%A1t%20albumok/Konyha/H%C3%BAs%20n%C3%A9lk%C3%BCliek/Karfiolos-etelek.pdf


4. file:///C:/Users/Attila/Documents/Saj%C3%A1t%20albumok/Konyha/H%C3%BAs%20n%C3%A9lk%C3%BCliek/salatak.pdf

2020. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ssaa: a linkek nem müködnek!
2020. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Most mind a 4-et bemásoltam a Google keresőmbe és mind a 4-et ki tudtam nyitni.
2020. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezek a linkek a te gépeden levő pdf-ekre mutatnak, senki más nem tud hozzáférni.
2020. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Megpróbálom ismét, de ez nem lesz azonnal. Elnézést kérek!
2020. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos, próbáltam bemásolni, de nem küldi el, mert a válaszmező 53-ezer karakterrel hosszabb, mint ami elküldhető.

Sajnálom!

2020. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, honnan vannak a receptjeid, de ha csak a nevét adod a keresöbe, akkor jó eséllyel megtalálod az eredetieket.
2020. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!