Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Valaki kipróbálta már a vegán...

Valaki kipróbálta már a vegán Wellingtont? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Most találtam rá erre a receptre. És nem tudom, ki merjem-e próbálni. Úgy tudom elképzelni, hogy vagy nagyon finom lesz, vagy nagyon rossz. Valaki készített már? Milyen töltelékkel vált be? Én elsősorban a gesztenyésre gondoltam, hogy azt készíteném el.

2021. jan. 8. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonykor készítettem, nekünk nem igazán jött be. A miénkben dió volt. De lehet, csak a recept volt rossz, amit választottunk, nem tudom, mert azelőtt életemben nem ettem ilyet.
2021. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:
A wellington a gesztenye és tészta bundától wellington. (Most ugye a marhahúst értelemszerűen elfelejtjük)
2021. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gombával készítettem karácsonyra, nagyon finom lett.
2021. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!