Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A legtöbb vegán miért embergyű...

A legtöbb vegán miért embergyűlölő?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak a fanatikus vegánok azok akik rá akarják mindenkire erőszakolni az életmódjukat.
2021. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
28%
hat mert ugye az extrem veganok egy resze azert utalja az mberket, mert hogy az mberek csak tgonkreteszik a foldet, szemetelnek, allatokat esznek, onzoek, undoritoak, mindent csak tonkretesznek, kiirtanak, megolnek, beszennyeznek, stb... egyebkent van igazsagalapja
2021. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

A LEGTÖBB vegán NEM embergyülölö, az csak igen kis hányaduk, a gond az, hogy ezek azok, akik a hangosak, feltünöek.

A normális többségröl meg nem is tudod, hogy vegánok!

2021. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Szélsőségesek mindenhol vannak, és ezért kerülnek bele a hírekbe.
2021. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Hogy nyilvánul meg, hogy embergyűlölők? Én még ilyet nem tapasztaltam.


Egy csomó embernek van "emberundora" meg manapság kifejezetten menő mindenkit utalni, nem értem, ez hogy függ össze az életmóddal. Főleg egy olyan életmóddal, ami az etikusságon alapul.

2021. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Én ilyennel nem találkoztam a normálisabb vegánok között, ez tényleg a fanatikusok sajátja.
2021. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

A nem vegánok között is van embergyűlölő, ez független attól hogy mit eszel. A veganizmus nem az embergyűlöletről szól, hanem az állati jogokról, az hogy erről vita folyik, teljesen normális, szabad dolog, és nem összetévesztendő az embergyűlölettel.


2es válaszolónak pedig igaza van, amelyik vegán utálja az embereket, pontosan ezen okok miatt. Az emberiség túl sok erőszakot követ el az állatokkal, környezettel, a bolygóval szemben. Harmóniában kéne élni a természettel, ez lenne mindenki érdeke hosszú távon, mert ez így ahogy most van teljesen fenntarthatatlan.


Igen, vannak radikális vegánok, vannak békések, de maga az emberiség is radikálisan kizsákmányolja a bolygót.


Sok ember, aki környezetvédelmi szakon van, már a második évfolyamban eret akar vágni, amikor rádöbben, hogy mi folyik itt, és merre haladunk.


Lehet lepontozni!

2021. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező! Te miért vagy embergyűlölő?
2021. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kriszpo ***** válasza:
24%

Mert nem ehetnek emberhúst. :)

Na jó, viccet félretéve: Miért? A vegánok embergyűlölők?

Milyen embereket utálnak? A húsevőket vagy a többi vegetáriuánust vagy vegánt is? Szerintem nem embergyűlölők. Butaság lenne, mert ők is emberek. Csupán valami történt a lelkükben (agyukban) ami miatt undorodnak a állati termékektől. OFF: Ezt felfoghatjuk betegségnek is, mivel nem egészségesek. Van olyan összetevő ami szervezet számára nélkülözhetetlen a normális működésthez és nem található meg csak a zöldségekben. Nem vagyok dietetikus, ők jobban el tudnák magyarázni, akár tudományosan is alátámasztani. "Google a barátod"

2021. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Megváltozik az agyműködésük, mert az anyagcseréjük felborul. Ezért hajlamosabbak begőzölni.
2021. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!