Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nyers zöldségen, gyümölcsön...

Nyers zöldségen, gyümölcsön lelehet élni egy életet, viszonylag normálisan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy jó ideje a fent említett táplálékon kívül semmit nem kívánok. Semmilyen főt ételt, húst, köretet, levest, kenyérfélét. Édességeket néha napján fogyasztok. Van esetleg itt valaki, aki így táplálkozik és nincsenek drasztikus hatásai? Ötletek, tippek jöhetnek :)

2021. márc. 24. 08:32
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
100%
#11: arra próbáltam utalni, hogy az alacsony átlagéletkor miatt nem lehet helyes vagy helytelen példának állítani az ősember táplálkozását.
2021. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%
én olvastam egy emberről, aki évekig csak banánt evett, és tejet is ivott rá
2021. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 veterán vas ***** válasza:
87%

Sőt ezenkívül tudunk még fényevőkről is.


..hát hogyne... :)

2021. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj a háziorvosoddal, kérdező!
2021. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvosok nem sokat tudnak a táplálkozás tudmányról. Tőle ne várj értelmes választ.
2021. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%

#25

Hát persze!

A háziorvos hülye ehhez, de bezzeg a Gyakori népe dietetikus professzorok gyülekezete! :D:D:D

2021. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%

#26

Mivel a legtöbb házi orvos még mindig ott tart, hogy állati eredetű ételek nélkül nem lehet egészségesen élni, ezért igen, ha valaki tájékozott, olvas kutatásokat, akkor könnyen lehet tájékozotabb, mint a háziorvos. Nem tudom tudod-e, de az orvosok bizony nem sok táplálkozás tudományt tanulnak a képzésük során, amennyit igen, annak is nagy része elavult dezinformáció. Nyilván a gyakorin sem ért hozzá mindenki, de semmivel nem fog itt nagyobb hülyeségeket hallani, mint a háziorvostól, ezt garantálom.

2021. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

#27

Nem tudok olyan emberrel "eszmecserézni", aki ismeri az országban az összes háziorvost és ebből adódóan biztonsággal ki meri jelenteni, hogy a "legtöbb háziorvos ez és ez"...és ezt még garantálja is! :D

Béke veled!

2021. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%

#25 és #27!


A háziorvosok tudják, hogy milyen betegségek tünete a nagyfokú étvágytalanság, ami a kérdezőre jellemző. Itt nem csupán a táplálkozási kérdés merül fel, hanem az, hogy van-e valamilyen súlyos betegsége a kérdezőnek.

2021. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

#28

Az orvos nem egy táplálkozás tudományi szakember. Ha ezzel nem értesz egyet, akkor tényleg nincs értelme beszélgetnünk, mert abszolút nem vagy képben a témában. Ezért volt butaság azt írnod, hogy kérdezze meg a házi orvosát. Gyakorlatilag a cípészhez is küldhetted volna, az se lett volna sokkal nagyobb hülyeség. Tényleg nem ismerem az összes házi orvost, azért mondtam, hogy a TÖBBSÉG. Azért merem kijelenteni amit, mert bele látok ebbe a témába. Még ha ezt neked nehezedre is esik elhinni.

2021. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!