Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi értelme van annak ha...

Mi értelme van annak ha valaki vegetáriánus? (lennt)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni.Talán megnézik a meat.org -hoz hasonló oldalakat ,megszakad a szívük?

Mióta világ a világ ,azóta van táplálkozási lánc.A bálnák megeszik a krilleket ,a jaguár pedig foglyul ejti áldozatát.Szerintem senki nem hallott még vegetáriánus jaguárról.

Az meg a másik hogy a vegetáriánus nem eszik húst (így fontos anyagoktól válik el ,amik szükségesek a szervezetnek), és inkább átáll a növényre.A növények termését leszakítják.Honnan tudja a mélyen tisztelt vegetáriánus hogy ez nem fáj a növénynek?mert nem mutatja ki?


Légyszives komlyan válaszoljatok ,mert komolyan kiváncsi vagyok


2010. aug. 23. 09:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Kedves 16:54!


Ahhoz, hogy kíméljük a környezetünket és erőszakmentes életet éljünk, nem kell szentnek lenni!Egyszerűen csak a helyes irányba kell törekedni!Meg kell tanulni, hogy lakói legyünk a Földnek, és ne a betegsége!A vegáknak pedig semmi sem tabu( a 2. oldalon már a B12-tőről is említést tettem -08-24 09:28 ).

2010. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
7%

A gyakori kérdések .hu kéri: ....tartsd be a következőket :

4.pont : Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!

Kérem , tartsuk be , a főkérdésre válaszoljunk korrekt módon! Köszönöm!

2010. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Mivel a főkérdező jelezte, hogy komoly válaszokat vár, úgy gondolom, vegetáriánusok válaszát várja. A sértegetés, gyűlöletkeltés, provokálás kerülését is kérik. Tartsuk ezt tiszteletben!
2010. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy az állatok sajnálata miatt lesz vki vega és sztem rohadtul nem kéne beleszolni vagy elitélni a vegákat csak azért mert te husimádo vagy tőled se kérdezi senki h miért jo az ha nem szereted a sajtot (vagy bármit amit nem eszel meg)!!! 15/L (vega)
2011. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Semmi. Önmagát sanyargatja, meg a lelkét ámítja a nembántoksenkitnemszenvedsenki elmélettel. Közben meg nézi, hogy rajta kívül milliárdos ember és állattömeg zabálja két pofára a húst, de azt gondolja ,hogy majd egyszer bezárnak a vágóhidak, annyi vega lesz. Még ha be is zárnánk ,mikor? 10.000 év múlva? Sokat segítene az a mai szarvasmarhákon. A vágóállatok jó vagy rossz sorsa pont a húsevők kezében van. El kell érni, hogy kíméletes legyen a tartás, szállítás, leölés.
2017. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Basszus fogjátok már végre fel hogy semm a vegetáriánusok sem pedig a vegánok nem csak "növényt" és nem úgy mint a tehenek avagy a nyulak
jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!