Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Barátom vegetáriánus, szerinte...

Barátom vegetáriánus, szerintetek főzek neki külőn vagy én is legyek Vega?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Sose kérte hogy legyek én is legyek vegetáriánus. De mégis úgy érzem, hogy jobban esne neki. Próbálok hús mentes ételeket főzni, de van hogy még kívánom és megcsinálom magamnak.Ti mit tennétek a helyembe csak vega kaját én étek vagy húst is néha?
2021. máj. 14. 21:05
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
Ha tetszenek a vega ételek, akkor kísérletezz velük gyakrabban, ne csak neki add, hanem kóstold meg őket te is. (Nyilván ha neked ezek nem ízlenek, akkor ne erőltesd magadra.) Ha meg nem otthon vagy, akkor meg úgy is eszel ami jól esik. Lehet, hogy pár év múlva önszántadból hagyod el a húst. De most nem kell bekorlátoznod az étkezésed emiatt, szerintem ő sem vár el tőled ilyesmit. Ő is annak örülne max, ha te éreznéd azt, hogy vega szeretnél lenni - de ha nem ezt érzed, akkor az olyan lesz neked kb. mint betartani egy szigorú diétát -> kicsit szenvedés.
2021. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy ideig nem sok húsos ételeit fogyasztottam de 3 hónapja muszaly ennem húst az orvos javaslatára mert terhes lettem. A párom azt mondta inkább a gyerek legyen egészséges mit hogy ne egyek húst. De ezt megoldom míg ő nincs ithol megfőzom es eszem ha velem van akor kerülöm. És nem azért mert nem eszi a húst. Egyszerűen megszoktam hogy ha vele vagyok nincs hús. De amúgy teljesen finom a Vega kaja is.
2021. szept. 1. 17:28
 23/23 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyok terhes. Elnézést ferre nyomtam 🙂☺️
2021. szept. 1. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!