Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán sütemény receptek?

Vegán sütemény receptek?

Figyelt kérdés

Olyan kipróbált recepteket keresek, amihez nem kellenek különböző speciális hozzávalók, mindenhol be tudom szerezni az összetevőket.

Főleg kevert tészták illetve gyümölcsös sütik érdekelnek, de másokat is szivesen fogadok.

Előre köszönöm a segítséget!



2021. máj. 25. 11:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak simán egy "lepontozó idióta" szórakozott, ne vedd komolyan!
2021. máj. 25. 14:55
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Varga Irén bio kókuszgolyója
2021. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Almás golyó


Megtisztítod az almát és a sárgarépát, lereszeled.

Hozzáadod a fahéjat és a mandulát. Jól összegyúrod, majd legalább 15 percre állni hagyod.

Golyókat formálsz belőle, és kókuszreszelékbe forgatod.

Azonnal is fogyasztható, de hűtőbe téve igazi frissítő. Minőségét megőrzi kb. 5 napig, hűtőben tárolva.

2021. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezt miért nem a Vegetarianizmus topican kérdezted meg?
2021. máj. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es: ha ott kérdezem, akkor a vegán/vega-ellenesek minden esetben szétoffolják a kérdést, a vega/vegánok meg visszaválaszolgatnak , sokszoros tapasztalat és a kérdésre nem agy alig kapok egy-két normális választ.

Ha itt kérdezek, általában kapok értelmes válaszokat, tippeket, recepteket és csak néha veszi észre egy-egy veszekedni vágyó, hogy itt is ki tudná magát élni.

2021. máj. 26. 07:43
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csináltam tegnap:

[link]


Ez egy édesburgonyás brownie, teljes értékű, több recept található a neten ebben a kategóriában. Most csináltam először, és ami tapasztalatot szereztem, hogy legközelebb teszek bele étcsoki darabokat. Én egy 6-os szilikon muffin formában sütöttem, pont elég lett a mennyiség. Kicsit összeesik egyébként, szóval ha a szépségre mész, ne ezt válaszd, de ízre jó, és nagyon egészséges.

2021. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2021. máj. 26. 17:27
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a receptet nagyon sokszor elkészítettem, nagyon érett banánok mentő receptje a kidobás ellen. Az összetevők között szerepel tojás, de én sosem teszek bele, barna cukor helyett pedig nyugodtan használj kristálycukrot. Isteni finom.

2021. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2021. máj. 26. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!