Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud receptet a belga...

Valaki tud receptet a belga csokis meggyes párnához?

Figyelt kérdés
Sok helyen kerestem, de sehol nem találok egy konkrét receptet erről, nagyon megköszönném ha valaki linkelne vagy leírna egyet nekem☺️

#sütemény #recept #édesség #péksütemény #Belga csokis meggyes párna
2021. febr. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lidl-ben lehet venni lefagyasztva. Azt csak ki kell sütni és legalább olyan finom mint amit frissen veszel meg
2021. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért utánanéztem, ha mindenképp te szeretnéd csinálni de nem találtam normálsi receptet. De azért én a helyedben kipróbálnám levelestésztával és abba raknám a meggylekvát+ pár szem magozott meggyet és a csokit, vagy szerintem nutellával is finom lehet
2021. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Veszel leveles tésztát, vagy keresel egy sima leveles tészta receptet, ha bíbelődni szeretnél vele, tölteléknek pedig csinálsz egy felfőzött meggytölteléket és jó minőségű csokit felolvasztva, és csinálsz kis batyukat. Nem egy nagy cucc igazából csak annak tűnik:)
2021. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen a fagyasztottat szoktam venni, nagyon szeretem, sütni meg imádok szóval gondoltam elkészíteném otthon is magamtól. Köszönöm szépen a nagyon jó ötleteket, meg is csinálom majd amit írtatok :))
2021. febr. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!