Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A retro téli fagyi az vegán?

A retro téli fagyi az vegán?

Figyelt kérdés
ugyanis nem írja, hogy lenne benne tej, csak annyit, hogy “Nyomokban tejszármazékot tartalmazhat”
2021. dec. 16. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne az? Egy fagyi nem lehet vegán, max. ha tényleg nem raktak bele tejet de az úgy nem fagyi....
2021. dec. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Meg kéne nézni azt a sok E-t ami benne van, hogy azok között nincs-e állati eredetű, de elsőre jónak tűnik.
2021. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
A csokis krém benne szinte biztosan tojásfehérjét tartalmaz, de csak tippelem.
2021. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Első még nagyon fiatal lehet, hogy nem tudja, mi az a téli fagyi :)

Szerintem nem vegán, sem a tölcsér, sem a "töltelék".

2021. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ez alapján nincs benne olyan, amitől ne lenne vegánok által is fogyasztható.

2021. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vegán. A nyomokban felirat allergiások miatt van, a gyárban dolgoznak tejjel is.
2021. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom, ez a borzadály még létezik? Sosem fogom elfelejteni azt a szörnyű nehéz margarinos vajas krémet és a szottyadt tölcsért hozzá. Ezzel vallatni lehetnek. Éljenek a '90-es évek gyerekei.

Szerintem amikor ez készült még annyir nem volt kifinomult a táplálkozástudomány, hogy egy hozzávalóiban kevésbé toxikus terméket hozzon létre, let alon hogy még vegánra is csinálja...

Szerintem nézz más desszert után.

2021. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!