Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szeretném kipróbálni, hogy...

Szeretném kipróbálni, hogy milyen vegetáriánusnak lenni. Miket érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból. Egyszerűen csak érdekel, hogy bírom hús nélkül 1 hónapig, illetve nagyon kíváncsi vagyok, vajon milyen hatással lesz a szervezetemre. Szóval milyen ételeket érdemes fogyasztani? Milyen zöldségek, illetve gyümölcsök vannak, amiket érdemes beiktatni az étrendembe?

Vagy bármilyen más ételek, amik finomak és egészségesek?



2022. jan. 10. 23:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelyeseket(mindenfélét), krémlevesekben,köretként vagy hús helyett a húsos ételekben.

Gombát szintén bármiben,én néha eszem rántott tofut (egyelőre csak úgy szeretem). Nasinak gyümölcsök,amiket szeretsz vagy kíváncsi vagy rá, magvakat. Vannak huspotlo készítmények,de azokat még nem próbáltam.

2022. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!