Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen 1000 -os vegetáriánus...

Milyen 1000 -os vegetáriánus receptet javasolnátok?

Figyelt kérdés

Egymagamra főznék, de jó lenne ha maradna holnapra is.

Köszönöm a tippeket!


2022. jan. 25. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az 1000-os...???
2022. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon finom, de elég sok fűszerféle kell hozzá.


[link]

2022. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1000 forintos

Elírtam, de szerintem ki lehet találni, hogy mit akartam írni.

Köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 25. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Lencsebolognai

Gombapaprikás tésztával

Hamisgulyás

Falafelgolyó pitával és öntettel


Ezek mind simán kijönnek 100 ft-tól úgy, hogy nemhogy holnapra, de még holnaputánra is marad belőle ebédre.

2022. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb hüvelyes, és gabonaféle szerintem belefér a keretbe. A sárgaborsó nevetségesen olcsó, és nagyon tápláló, ajánlom a sárgaborsó curryt, ami fejedelmi kaja az undorító sárgaborsó főzelékhez képest. Babfélékkel gazdagíthatsz salátát, csinálhatsz vegán egybesült fasírtot, ami szeletelve mehet szendvicsbe is, próbáld ki a lencse bolognait, de csinálhatsz melegszendvics krémeket, ez mind olcsó, egyszerű recept. Sült zöldségek babszósszal, krémlevesek pirított csicseriborsó feltéttel és pirított magokkal. A leves zöldségek nagyon olcsóak, sülve, párolva, szósznak, akár vadasmártásnak nagyon finomak. Desszertnek egyél idény gyümölcsöket, almát, vagy zabkását egy kis gyümölccsel, vagy befőttel gazdagítva (én zabkását nem tudom reggelire enni, csak desszertnek, vagy vacsora helyett).
2022. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ami még eszembe jutott, azok a polenta receptek, ezek munkahelyre is könnyen csomagolhatóak, vagy ha a zabkása drága neked, tejbegrízzel is helyettesítheted, ugyanúgy meg lehet pakolni gyümikkel és magokkal. És ott vannak még a rizottó receptek, maradék rizottóból másnap golyókat gyúrhatsz, és ki is ránthatod.
2022. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

3: én azt hittem, hogy 100%-ost akartál írni....


Ezer forintból szerintem bőven kijön két adag étel otthon elkészítve.


Vöröslencsét épp tegnap láttam a lidl-ben fél kiló 300 ft. Ebből két adagra a fele elég! NAgyon finom currys fűszerezésű sűrű leves készíthető belőle. És még marad pénz második fogásra, pl. palacsinta, vagy egy túrófánk.

2022. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

egyébként ezt a blogot szoktam ajánlani:


[link]


sok-sok jó recept van itt.

2022. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Én pl. tegnap egy nagy fazék borsófőzeléket készítettem, ketten esszük 3 napig legalább. Elég olcsó. Ha marad belőle, jól fagyasztható.
2022. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Krumplis tészta, káposztás tészta, főzelékek, tepsis krumpli, rakott karfiol/brokkoli/kelkáposzta/zöldbab hús helyett tofuval. Ezek mind olcsó, és kiadós ételek.

Lencsefasírt, babfasírt is jó lehet.

2022. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!