Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Végánok, nektek nincs olyan...

Végánok, nektek nincs olyan ami hiányzik és nem nagyon lehet pótolni?

Figyelt kérdés
Nekem a tojás ilyen leginkább meg a sajt.. tojás állaga stb. egyszerűen nagyon hiányzik és sajnos eddig pótolni sem tudtam semmivel
2022. febr. 6. 16:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
1. Úgy érted Vegánként nemi életet sem élsz, vagy hogy jön ide a kuki?
2022. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
1. Vagy cookie, mint aprósütemény?
2022. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
4. Te az állatokkal éltél nemi életet? :D Ugyanis egy Vegán az állatok kínzásától tartózkodik, nem pedig attól hogy egy fajtársával szexeljen.
2022. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
5. Pedig van benne logika. Mert képzeld el, ha véletlenül becsúszik egy gyerek, aki húsevő lesz... Akkor már inkább kukimegvonás.
2022. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
38%
Semmi bajod nem lesz, néha eszel tojást, amikor megkívánod.
2022. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%
Nekem egy Vegán azt írta hogy szerinte a húsevés csak egy évezredek óta cipelt rossz szokásunk. Na most ezen logika mentén a saját gyerekeit erre fogja nevelni.
2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
8%
*ugyanerre
2022. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
15%
Az egy dolog, hogy mire neveli. Egy másik meg, hogy a gyerek majd mit akar. Esélyes, hogy a kérdező szülei nem vegánok, ha már ismeri a tojást meg a sajtot. A kérdező mégis vegán lett. Ezért lutri a gyerek, lehet húsevő lesz a kis pofátlan - és ez csak a kukimegvonással védhető ki.
2022. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%
Oké, akkor nézzük más szemszögből. Ugye tudjuk hogy 80 millió Vegán él a földön. Na most, ha a vázolt okok miatt egynek sincs gyereke, akkor ez a szám idővel hogy lesz a tízszerese, vagy százszorosa? Mert így nem hogy terjedni fog a Vegánság, hanem el fog tűnni.
2022. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok vegan, csak nem ehetek tejet és az első 3, tojásos étel gondot okoz, de hianyzik



Rántotta, tukortojas

Bundás kenyér


Puncs jegkrem

2022. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!