Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A paleo étrend hogyan illeszth...

A paleo étrend hogyan illeszthető be a vegánságba?

Figyelt kérdés
Tudnátok receptes oldalakat is ajánlani?
2022. aug. 12. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Semmiféle hüvelyest, gabonát nem lehet enni, ami a fehérjeforrása a vegánoknak.
2022. aug. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A vegán étrend szöges ellentéte a paleo. Aki még ezt sem tudja, az aztán hajde tájékozott... :D
2022. aug. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tutit, én is jót nevettem magamon. De az ősember diéta növényi része miből áll akkor? A vegánsággal talán a tejmentességben egyezik. Sajnálom, de keresném a vegánság azon oldalát, ami nem 'készítményekből' áll.
2022. aug. 12. 09:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ugye megvan, hogy az ősember (is) főleg szénhidráttal táplálkozott?

Keményítő, gyümölcscukor.


[link]

2022. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as Nem vagyok vegán, de azt tudom, hogy a vegánság nem csak készítményekből áll. Egyszerűen meg kell tanulni főzni.
2022. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Le leszek pontozva de nem izgat. Ez az ősemberes, evolúciós mese tele van ellentmondással, mint ahogy ezt az ember táplálkozása is mutatja. Ez nem tűnt fel még senkinek? Meg kell nézni az ember felépítését és egyértelműen kiderül hogy növényevésre vagyunk kitalálva. Fogak, gyomor, bélrendszer stb. Valóban eltudjuk fogyasztani az állati fehérjét de nem olyan mennyiségben mint a növényt. És ha hiteles forrás kell az ember eredetéről és eredeti táplálkozásáról akkor ott a Biblia. Abban szépen le van írva hogy növényevők vagyunk, mert az állatok elfogyasztásához erőszakot kell alkalmazni ami nem létezett akkoriban (egy ideig).
2022. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Növények elfogyasztása miért ne lenne erőszak? Ök is élőlények, vagy mi a szösz?!
2022. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
A termését eszed meg amit elhullajt. A barack lehullik magától a gabona meg megérik és szétszóródna a kalászból ha megvárnánk. Nem arról van szó hogy kivágod a fát és úgy szüretelsz. Az valóban nem lenne célravezető.
2022. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
És mi van azokkal a növényekkel, amiknek a gyökerét vagy a levelét fogyasztod?
2022. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Tudtam hogy ezt is megkérdezed :) Azoknak sincs központi idegrendszerük, nem éreznek semmit. Elszáradnak és kész.
2022. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!