Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, vegánok!...

Vegetáriánusok, vegánok! Fordult már elő veletek olyan, hogy véletlenül olyan ételt ettetek, amiben hús volt?

Figyelt kérdés
Ha igen, ugyanúgy folytattátok a vegaságot mint előtte, vagy inkább felhagytatok vele, mondván, hogy emiatt már nem vagytok azok?

2022. dec. 1. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem fogsz meghalni

Ha normalis vega vagy figyelsz az összetételre

Én nem hagynék fel vele

2022. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen miatt felhagy vele, az előtte se vette komolyan.
2022. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én amúgy se sok embert ismerek, aki születése óta vega. Nincs értelme a logikádnak.
2022. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagynál fel vele? Vegának lenni nem egy rang amit elveszítesz, ha véletlenül húst eszel. Azért nem eszel húst, mert valamilyen okból kifolyólag nem akarsz. Attól, hogy véletlenül belekóstoltál egy húsos ételbe, valószínűleg ugyanúgy nem akarsz húst enni. De ha mégis meggondolod magad, nyugodtan hagyd abba a vegaságot bármikor. Hidd el, rajtad kívül senkit nem érdekel hogy mit eszel és minek tartod magad.
2022. dec. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy személyes döntés, nem azon múlik, hogy véletlenül belekerült valaki más hibájából a hús a kajádba.


Igen, fordult már elő, távolkeleti étteremben, szerintük a vega opció az volt, hogy kivették a húst a levesből, már az elején gyanús volt kicsit, de a tányér alján találtam egy borsónyi húsdarabot. Később egy koreai filmben láttam, (távolkeleten a buddhizmus miatt nagyon jelen van a vegetáriánus táplálkozás), hogy a vega bement egy étterembe, és neki is így szolgálták fel a kaját, hogy kivették belőle a húst.

2022. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gublug válasza:
72%

Igen. Mert nem szóltak, hogy az nem krumplipogácsa, hanem hal.

Meg volt, hogy anyám olyan sajrudacskát sütött, hogy disznósonka is volt benne apró kockákban. De mivel már nem olyan a szeme, mármint anyámnak, ezért ő nem látta. Én furcsálltam, és szóltam neki mikor már vagy 4-5-öt haraptam belőle. Meg spanyolban is előfordult, mert ott a vegetáriánus eszik halat is. Úgyhogy mikor vega kaját kértem és még el is mondtam neki, hogy se hús, se hal, se stb. ők mégis beletették a salmon cafatokat a salátába...

Lelkileg kicsit ez megbolygat, de túléli az ember.

2023. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!