Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vannak köztetek olyanok, akik...

Vannak köztetek olyanok, akik CSAK állatszeretetből lettek vegák? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fontolgfatni mostanában a dolgot, mert nagyon szeretem az állatokat( igaz, főleg kutyákat, macskákat) és ezért elég képmutatónak tartom magam amiért eszek húst.

A probléma csak ott kezdődik, hogy sajnos imádom a húst,( disznó, csirke, pulyka, marha, hal).

Szerintetek ki lehet bírni csupán állatszereteti megfontoltságból? Eddig midnig azzan nyugtattam magam, hogy azokak, amiket én megveszek már úgyis megölték, nem segítek rajtuk, ha én nem veszem meg( de belátom elég olcsó kifogás)

23/N


2010. nov. 10. 12:49
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Énis ezért lettem vega már 5 éve. most lassan 17 leszek... amióta nem eszem húst, sokkal jobban érzem magam (tejterméket meg tojást eszek ). Orvosnál is voltam h lehete ez miatt hiánybetegségem, azt monta h mivel tejterméket fogyasztok nem lehet. de néha nem árt meginni egy magnézium tablettát
2010. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerinted a kutya meg a macska nem eszik húst?
2013. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!