Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy lehet vegetáriánusnak lenni?

Hogy lehet vegetáriánusnak lenni?

Figyelt kérdés
egy hete nem ettem húst, és sokkal jobban érzem magam, fogytam is! már el se tudom képzelni, azelőtt hogy tudtam húst enni, most már szinte undorítónak tűnik. szóval szeretnék megpróbálkozni a vegetáriánus étrenddel (nem ennék se húst, se tojást), csak nem szeretném hogy hiány alakuljon ki a szervezetemben... mivel tudnám pótolni a húst?
2008. jan. 22. 16:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
82%
én 6 éves korom óta nem eszek húst egyáltalán,csak halat... nem érzem szükségét. egészséges vagyok pedig nem járok semmilyen dia mittomén mihez. 15 vagyok. diót egyél sokat elvileg az jó.
2008. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
70%

Nem azért küzdöttem fel magam a tápláléklánc csúcsára, hogy vegetáriánus legyek...

Amúgy lehet egy kérdésem? Miért vagytok vegetáriánusok? Csak próbállak megérteni titeket.

2009. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
88%
18 évesen úgy gondoltam,hogy én vegetáriánus leszek.szinte egyik napról a másikra nem ettem húst de közben nem ettem rendesen zöldséget illetve gyümölcsöket sem mert közben fogyni is szerettem volna,na erre kell vigyázni de nagyon mert úgy lebetegedtem,hogy az elmondhatatlan.fáradt voltam,legyengült a szervezetem és betalált az összes betegség.fel is adtam 3 hét után de a problémáim utána is érzékelhetőek voltak.
2009. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
23%

Csak pár apróság. Az ember mindenevő, így ha nem eszel állati eredetű dolgokat, hiány lesz a szervezetedben.

Minden zsírban oldódó vitamin kiürül a szervezetedből, mert nincs, ami megkösse. Hiába veszel tablettákat be...

Ezt fontold meg. Lhet, hogy jobban érzed magad, meg egészségesnek tűnsz, de ez szerintem nem állapot.

Egy dietetikus tudja, hogy milyen étrendet kell összeállítani. KEress fel egyet. Mellesleg fenét érdekel, hogy a sajt hízlal-e, ha mozogsz, ha nem, akkor minden hízlal.

2009. nov. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
80%
"hús hús egyél húst, a zöldségektől leszel olyan mélabús"
2010. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
11%

Te a két vegaember közöt helyezkedsz arról ugye tudsz?

van az "Igazi nagy" vega aki semmi állati eredetűt nem eszik

és van a normál vega aki csak húst nem eszik. A vega létnek nem az a lényege hogy utálják a húst? akkor nem tom felfogni néhány gondolat menetét, hogy mért nem eszik tojást? hisz az nem hús. sose fogom megérteni őket. Bár kipróbálni se fogom az étrendjüket hisz én húsimádó vagyok zöldség csak köretnek való vagy az állatnak hogy aztán hús legyen belőle.

igaz tejet nem iszok attól kiráz a hideg =/ szal én se vagyok OK-s XD de ki az aki igen (költői kérdés nem létezik rá válasz) XD

2010. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Ezt lehagytam.. A HAL IS HÚS csak a papoknak találták ki nagyböjt idejére hogy ehessenek húsfélét ez akkora ba.omság mint az hogy a nagyapám kínai XD
2010. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!