Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega szülők! A gyerekeiteknek...

Vega szülők! A gyerekeiteknek sem adtok húst?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
94%
De.
2011. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
De igen,én adok nekik. Nem kényszerítem az én választásomat rájuk, főleg azért nem,mert szeretik a húst,a férjem is húsevő, a nagyszülőknél is esznek. Ha nagyobbak lesznek,akkor eldönthetik,hogy akarnak-e húst enni,vagy sem.
2011. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
61%
Ismertünk egy nőt aki vega volt, és a gyerekeinek sem adott húst. Aztán a gyerekeket meghívták egy szülinapi zsúrra ahol volt, mindenféle felvágotas szendvics, a gyerekek onnantól kezdve a boltban nem a csokiért könyörögtek :P Így aztán muszáj volt venni a gyerekeknek a husikat. A férje meg szintén nem ehetett húst. Az meg eljött hozzánk egyszer, a boltból ugrott fel valamiért hozzánk. Nálunk meg épp oldalas volt az ebéd. Amit a boltból hozott kenyeret az egészet megette az oldalas szaftjával.
2011. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyám vega, mindig főz kétféle kaját: egyet magának, egyet apámnak.
2011. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
63%

szia!


Anyukám óvónő. Van a csoportjában vega anyának a gyereke. Ő sem kap húst. én úgy sajnálom, még csak óvodás, nem is tudja, milyen a hús íze.

2011. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%
Adnék (még nincs gyerek). Nem nevelném szűk látókörűnek, sem vega sem húsevő irányba, vagyis heti 3 alkalommal húsétel lenne neki, hogy kóstolja meg, próbálja ki. Ha később, mondjuk tizenévesen dönt arról, mit akar, akkor azt elfogadom majd.
2011. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
18%
Sem húst, sem semmilyen más egészséget veszélyeztető ételt nem adunk neki, de nem is kér, mert ő is vegetáriánus (azt sem engedné, hogy mi együnk).
2011. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, ti mit esztek?
2011. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
41%
A hús mióta veszélyezteti az egészséget? Hány éves a gyermek?
2011. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
57%
Ágika: mióta hormonokkal és antibiotikumokkal etetik az állatokat.
2011. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!