Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok nem tartanak...

A vegetáriánusok nem tartanak kutyát/macskák?

Figyelt kérdés
Mert pl a macskák táplálékának kb 70-80% hús v egyéb állati származék kell legyen, a kutyákénak ugyan kevesebb de sok. Szóval akkor a vegák csak nyuszit tartanak, meg hörit?
2011. júl. 19. 00:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
mondjuk aki a macskának cukkinit meg dinnyét ad az eléggé ismerheti a macskák táplálkozását és a szükséges tápanyagokat stb:D
2011. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

de. volt vadászgörcim is :) cicakaját vagy párizsit, sonkát kapott, májkrémes zsemlével főleg, de szerette hozzá a paradicsomot is. imádta a fagyit is mondjuk :)))))))

a cicám mindenevő, igaz kinti cica, be nem jöhet, de ő husit meg hozzá valami rizst, szaftot, maradékokat szokott kapni, és én is adok neki néha párizsit(igen, a saját kezemmel vágom neki fel, teszem a táljába).

régen volt kutyink is, őt én etettem :) sokszor kapta meg a maradékot ő is :D meg száraz tápot 'vacsizott' :D

meg fokom pl a szalámit, felvágottat, ha pl valakinek csinálok szendót :D legyen akár cica, akár az egyik barátom :DDD

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor te nem vagy az az igazi agresszív vad vega, ismerek néhány olyat: életcéljuk elvenni az étvágyadat :D
2011. szept. 9. 15:28
 34/34 vroncsi00 válasza:

1.igen tartunk én pl mind 2-t egy bébi macskám van meg egy 1 éves tacskóm írtózom az eledelüktöl de nem izgat mert mind kettö mintha a gyerekem lenne imádom öket.


2.Pár válasz elég hasztalan elmondom hogy a macskám imádja a sült tofut is de legtöbbször macska kaját adok neki csak vasárnap kap tofut,a kutyusom pedig a héten 2-ször kap zöldséges tésztás rizs keveréket a rostok miatt és égészségesek mint a makk.


3.Èn is fözök vagy sütök nekik husis ételeket és nem zavar

a családomnak is fözök ilyeneket persze nem mindig általában magamnak fözök.


Bocsi mert nincs hosszú ö meg ilyenek mert német tasztatúrám van de ha megnézed a kommentemet reméllem hasznos lesz számodra. ;-)

2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!