Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Jó ötletnek tartanád, hogy ha...

Jó ötletnek tartanád, hogy ha nemzetközi szinten pici egységes kódjelzés lenne a vegán és vegetáriánus termékeken?

Figyelt kérdés

Például egy pici pötty, benne egy sötétzöld vagy világoszöld V betű... a sötét a vegán, a világos a vega. No meg külön jelzés a gluténre, diófélékre is...

Egységesen, hogy külföldön se legyen probléma az idegen nyelvű összetevők böngészése.


Hasznos lenne nem csak az élelmiszereknél hanem az élet minden már területén, pl cipővásárláskor, vagy ha mondjuk cirkuszi előadások prospektusánál is.


2011. aug. 1. 20:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Sokan vannak, akik nem vegetáriánusok, de nem vásárolnak állatokon tesztelt terméket."


Szerintem ilyen nincs. Vagy ha van, ehhez már valami felsőbb szintű logika kell, nekem ez magas.

Kozmetikaiparban kínozni nem okés a nyuszit, de húsiparban okés? Ennek mi az értelme? Ugyanúgy ketrec, ugynaúgy vegyszerekkel tömik.

2011. aug. 4. 23:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Jajj, de jó lenne! Mint az éttermekben.
2011. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki vegetáriánus, csak az értelmesebbek hússal hígítják, hogy ne legyen olyan unalmas :)

Ha kiszámold, hogy havonta milyen súlyú élelmiszert eszel meg, rendkívül kicsi benne a hús tényleges aránya.

2011. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21:50: nagyon fantáziadús, hogy kb már a huszadik kérdéshez másolod be ezt a baromságot...
2011. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor most mivan? Készült levelezési lista? Vagy már elszállt ez a nagy lelkesedés?
2011. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem szállt el a lelkesedés, csak senki nem vette fel velem a kapcsolatot. Ha érdekel akkor irj!
2011. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Írtam.
2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Most perpill nem vagyok otthon, majd holnapután belevágunk!
2011. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na csináltam egy Google-csoportot, csatlakozzatok bátran!

[link]

2011. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igen!!!!
2011. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!