Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vegetáriánus az miért...

Aki vegetáriánus az miért akar olyan ételt enni amiben eredetileg van hús?

Figyelt kérdés
és szójával meg stb. helyettesíti , mikor az már nem igazi hús , aki vega az ne is akarjon húst vagy hússzerű ételt enni szerintem
2012. aug. 14. 22:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Persze. :D
2012. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Egyrészt a többiek már finomabban megfogalmazták neked, amit én durvábban tennék; másrészt a saját tányéroddal foglalkozz, ne másokéval, pláne ilyen stílusban; harmadrészt nagyon naiv lehetsz, ha húsnak hiszed a hamburgerben található... ööö, valamit. Mert hogy az nem élelmiszer, az biztos. Jó étvágyat :) További jó szórakozást az általánosításhoz, ha már fogalmad sincs, mit esznek a vegetáriánusok.
2012. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Csak,hogy egy normális választ is halj:

Igen,tényleg nem kéne ezzel ennyit törődnöd,de gondolj bele:

Ha te nem ehetnél húst,de nagyon szeretnéd az az ételt,amiben van hús akkor nem próbálnád meg helyettesíteni?

Szóval,de..akarnak olyat enni,és esznek is,ha neked ez bántja a lelkiismereted,akkor kérdezz meg egy vegát.

2012. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

na inkább nem mondok semmit kedves utolsó válaszoló

mert láttam miből készül a hamburger , akár a mekdönciben is

az igenis húsból van

de nyugodtan támadjatok még egy kérdés miatt

álljatok belém

ökrök

2012. aug. 15. 00:22
 25/46 A kérdező kommentje:

felesleges belemenni mert órákig lehetne vitázni

az értelmes válaszokat köszönöm szépen

a többi meg tolja el a biciklit aztán otthon lehet okoskodni

a lényeg az , hogyha van egy bizonyos étel , annak van is neve , tehát ha annak az ételnek te bármelyik összetevőjét másra cseréled , akkor egyből más lesz az eredeti étel , és ez az amit nem fognak fel sokan , mert nem értik a kérdést .

ezt sajnálom

2012. aug. 15. 00:25
 26/46 anonim ***** válasza:
Én egy szót nem mondtam a hamburgerről. Ha te konkrétan a miatt írtad a kérdést,akkor egyet értek veled,szerintem is hülyeség,hogy vega hamburgert akar enni,de egy csomó más húsos kaja van,amit vegák is nyugodt szívvel ehetnek kis változtatással.
2012. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

csak azt nem értitek , hogyha változatunk valamin , akkor az már nem lesz ugyanaz .

hogyha ezzel nem értetek egyet , akkor mivel ?

ja és senkit nem akartam provokálni , nem azért tettem fel a kérdést

2012. aug. 15. 00:52
 28/46 anonim ***** válasza:
38%

De sok hülye van istenem. Kedves köpködő vegák!!! Tudjátok attól h más emberek húst IS esznek, még nem lesznek hősevők. Attól ők még (ahogy az ember normális esetben az) MINDENEVŐK. Tehát esznek hóst és zöldséget is. Ti nem tanultatok biológiát v wtf?

A kérdésre. Én valamennyir megértelek. Vannak ételek amik hús nélkül már tényleg nem ugyan azok és nem értem h aki lemond a húsról az miért akarja enni. Van annyiféle húsmentes étel h csak na. Pl a rakott kelkáposzta sem ugyan az hús nélkül. Kelkáposzta rakottas maximum

Am sztem a kérdés tök normális volt csak a sok ostoba egyből támadásnak véli és köpköd meg támad

2012. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

"csak azt nem értitek , hogyha változatunk valamin , akkor az már nem lesz ugyanaz."

Egy hasonló lesz. Nem vagyok vega, de én is szoktam egyes dolgokat mással helyettesíteni egy receptben, vagy csak nem szoktam bele tenni, vagy épp új dolgot teszek bele.

Miért fáj neked, hogy egyesek variálnak egy alaprecepten? Így keletkeznek az új receptek, ami lehet hogy hasonló lesz a régihez, de lehet, hogy valami teljesen új.

Egyébként meg az ételek ízét túlnyomó többségének a fűszer adja, ami pedig szinte csak növény.

2012. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

na jólvan nem érdemes vitatkozni az ökrökkel , az utolsó előtti válaszoló volt az egyetlen normális felfogású ember itt rajtam kívül .

variáljatok csak , mert nektek az nem jó ami ki lett találva , nektek más kell , na lehet menni legelni

2012. aug. 15. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!