Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusoknak/vegánoknak...

A vegetáriánusoknak/vegánoknak/lacto-ovo vegáknak meg nem tudom még milyen csoportok vannak, mi bajuk van a tojással? Azért nem hal meg senki.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem... A tojás, az nem fáj a tyúknak... Ha meg nincs kakas az udvarban, az nem is gyilkosság, mivel csirke sem lenne belőle... Egyszer úgyis meghalnak, akkor miért nem laknak jól egy jó rántottával? A tojás, az csak tojás...

2012. szept. 1. 02:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Tessék mondani, a kérdést hol lehet díjazni????
2012. szept. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Valoban nem lesz belole kiscsibe, de dolgoztal mar csirketelepen? Tudod hogy elnek ott az allatok? Ketreces tartasu tyuk tudod mekkora helyen el es milyen korulmenyek kozott? Nem az a baj, hogy csibe lehetne belole, hanem hogy durva korulmenyek kozott elnek. Egyebkent meg mindig a termeszet kizsigerelese a problema. Amugy ovo-vegetarianusoknak semmi bajuk a tojassal.
2012. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Na persze, de ha a vegák szeretik az állatokat, akkor miért zabálják fel előlük a táplálékukat?

:D


Tényleg mi van a szex-szel? Orgazmusonként százezer élet megy veszendőbe!

2012. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

"Tényleg mi van a szex-szel? Orgazmusonként százezer élet megy veszendőbe!"


És mi van az orális szexszel?4 Elvégre húst kéne a szájukba venni!

2012. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 doboszoli ***** válasza:
47%

Csilla!

Ez vitt mindent!!!

2012. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
na hát... köszönöm a válaszokat.:D Egyébként, ha otthon neveled a csirkéket/nagyid/szüleid mittoménki neveli a csirkéket, tyúkokat, akkor tudod, hogy hogy vannak tartva.. nem mindig a bolti tojás a jó....
2012. szept. 1. 16:44
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Én se értek sok mindent. A tojás az még nem egy élőlény, ha nincs megtermékenyítve. Akkor az csak egy pete, semmi embrió nincs benne.

Amúgy meg akkor miért nem vesznek bio tojást? Igaz, hogy drágább, de még megfizethető, még a tescó-ban is lehet kapni olyat.

2012. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsóval egyetértek, és egyébként az elsőnek köszönöm! :)
2012. szept. 2. 00:25
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
nem vagyok vegetáriánus de a 2.válaszoló elmondta hogy mért nem esznek tojást mért kell lepontozni én is egyetértek vele , nagyon szar körülmények között tartják a tyúkokat és ne mondja senki hogy naés csak egy tyúkról van szó neki nem mindegy?'... -.-
2012. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
3.válaszoló akkora baromságot mondtál:DDDDD mért vennék el a kaját az állatoktól
2012. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!