Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » én imádom a húst és fogynom...

én imádom a húst és fogynom is kéne. Szerintetek jó ötlet ha egy évre vega lennék? Tudom a fehérje kell, de milyen érzés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 22:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
táplálkozás harcműves, fogd már fel, hogy nem kockáztatja az egészségét azzal, ha nem eszik húst. de ha imádja, nem látom értelmét, hogy lemondjon róla.
2013. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Hogy ne kockáztatná?

Az ember mindenevő, állati táplálékokra is szükségünk van. Ez az a mondat, amiből következik hogy ezek hiánya egészségügyi problémákat okoz.


Egyszerű de jólelkű vegán ne beszéljen táplálkozástudományi, egészségügyi kérdésről, mert egyéb elveket követ, amik alapvetően eltérnek az egészségtő. Na most ezek a nézetek a fogynivágyóknak sem éppen hasznosak :)

2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
60%
baromság. millió bizonyíték van arra, hogy nincs szükséged állati kajára, hiába erőlködsz.
2013. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
38%

6 milliárd pedig arra, hogy van.


Én a legkevésbé sem erőlködöm, barátom a legkevésbé sem :)

2013. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
továbbra is baromság.
2013. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
mutass nekem egy olyat, aki belehalt a vegetáriánusságba. jó, hogy én már kb. 30 éve halott vagyok, ezek szerint
2013. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Gyengül a test. A gabonaevésbe sem hal bele a többség 30-40-(60) év alatt.


Mégis okoz problémákat.

Nem minden méreg, nem minden probléma okoz azonnal pusztulást. Igen erős testünk van, óriási átalakításokra képes. Egy vegán bizonyos zsírokat, az állati táplálékokra jellemző energiákat nem kapja meg, amennyire lehetséges önmagatok szintetizáljátok. Ez sokáig működhet, de a test öregszik, egyre kevesebbet bír..


Ugyan úgy írom ezt, mint amikor a gabonafogyasztásról írok. Na most a vegetarianizmus önmagában még egészségesebb lehet, mint az átlag nyugati táplálkozás. A hús, állati táplálék hiánya még nem okoz annyi problémát, mint a rengeteg keményítő, lektin, glutén fogyasztás.


Nagy probléma ott kezdődik, amikor a vegán is elkezd gabonákat és hüvelyeseket enni, mert milyen jó növények is ezek. Innentől kezdve áttérnek lényegében ugyan azokra a betegségekre mint az összes nyugati táplálkozást követő ember.

2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%

ja, ők is tök gyengék

[link]

meg én is, meg a tesóm is, meg a vegetáriánus fekete öves taekwondós is, aki Iron Mant is csinált, mind-mind borzalmasan gyenge. téged se az eszedért szeretnek.

2013. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
37%

Néhány motorozó az érv?


A versenysportolók idióták, gyógyszereket használnak azért hogy elérjék a nagy célokat.


1. kapásból nem hiszem el egy sportolónak, hogy vega.

2. fiatalon, netán gyógyszerek, szteroidok mellett lehet nagy fizikai teljesítményt leadni növényevéssel is. Ez még nem jelent egészséget, főleg nem hosszútávon!

2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
ha elolvastad volna, láttad volna, hogy nem motorosok. kettő, továbbra is hülyeséget beszélsz, nem kell hozzá fiatalnak lenni. nézd meg Etka anyót, pl..
2013. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!