Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mért lesz valaki vega?

Mért lesz valaki vega?

Figyelt kérdés

Sose értettem mi visz rá valakit a vega kajára pedig a hús evésben nincs semmi egészségtelen csak okosan kell,bár én jobb szeretem ész nélkül.

Ha sajnálom is az állatokat de a szója zabálásra nem álnék rá mert sok helyen olvasni.hogy egészségtelen főleg férfiakra.Ezt először tényészbikáknál vették észre mivel sok elhullott azok közül amelyeket szójával etettek.Bár régen használják a szóját a keleti kultúrák de nem főételként és nem minden nap inkább főleg köretként alkalmazzák .


2009. szept. 9. 14:58
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Gratulálok az okos kérdezőnek, amit nem ért meg az nyilván értelmetlen idióta dolog ugye? Mai világban meg szerintem nem azt tapossák el, aki a gyrosába nem kér húst. Inkább tisztelnéd őket, mivel te nyilván nem bírnád hús nélkül.
2010. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
22:09 gratulálok csökkent értelmi képességeidhez,hogy én is hasonlókép dicsérjelek.Megértem én a dolgot de elfogadtam és kész ennyi.Ha halnia kell hát haljon! Ez kegyetlennek hangzik mert az is de ez a rendje.Pl ha egy kutya megöl valamit szerinted mit érez ?Szerintem megelégedetséget legalábbis büszkén viszi a zsákmányt és nincs lelkiismeret furdalása .Hogy hogy jön ez ide úgy ,hogy az emberek hajlamosak túlkomplikálni a dolgokat de az egyszerűbb sokszor jobb.Azért van lelkiismeret furdalásuk mert mindennek jogot adnak pl a cigányoknak totál fölösleges volt jogokat adni mert csak kihasználják és nem dolgoznak holott régen volt szakmájuk legalábbis az inteligensebjének annak az 5%-nak de mindegy kit érdekelnek!A lényeg értem én hogy mit akarsz 22:09 csak épp leszarom.
2010. jan. 9. 09:47
 23/24 anonim ***** válasza:
Nézd meg az emberi élőlény fogazatát.Az iskolában úgy tanultuk, hogy mindenevő fogazat.Ilyennek teremtődtünk,ezzel kell élni,és úgy kell használni, hogy jól érezd magad tőle.Ha hússal, akkor azzal.Ha hús nélkül, akkor zöldséggel.Azt mondják a régiek, hogy a szervezeted jelez, ha valami hiányzik neki.Nagyon megkívánod.(itt nem a mértéktelen megkívánásokra gondolok)Magamra vetítve a dolgot:Nem vagyok vegetáriánus.Azonban húst csak ritkán eszem, mert nem kívánom.Viszont nem tudnék meglenni tej és sajt nélkül,a túrót kőrözött formájában még desszertként is el eszegetem. Megértem azt, aki szánalomból nem eszik húst,de ha mindenevésre teremtődtünk, akkor legalább azt enni kellene, ami nem jár az állatok kipusztításával.Sőt, ha a tejet nem fejik le, akkor abba belepusztul a tehén,ha a tojást nem szeded össze, megzápul, de a tyúk akkor is tojni fog, a méhek termelik a mézet, mert erre vannak genetikailag beprogramozva, ha eszed a mézet, ha nem.És ezzel senkinek nem ártanál,inkább használnál vele magadnak.
2010. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nagyon vaskalaposak vagytok,ezért aztán maradnak a vágóhidak egészen addig,amíg a hústermelés teljesen lakhatatlanná nem teszi a Földet.
2010. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!