Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok/Vegánok! A hús...

Vegetáriánusok/Vegánok! A hús (és tejtermékek) elhagyása után nem lett aknés a bőrötök?

Figyelt kérdés
Olvastam olyanokat hogy fehérjekicsapódás, illetve cinkhiány miatt ez előfordulhat. Valaki tapasztalt ilyet?

2013. márc. 18. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:D Egyszerre küldtük el :D Esetleg nem stresszelsz sokat? Vagy csoki, szotyi, stb....? Csak hangosan gondolkodom....
2013. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szotyit kb fél évente 1szer, csokit kb. havi 1 alkalommal eszek, szóval valószínűleg nem attól van.

Stressz igen, abból jut bőven :/ , illetve valami ételallergiát is el tudok képzelni. Felkeresek egy bőrgyógyászt, hátha meg tudja állapítani, de nem szeretnék gyógyszereket szedni. :/

2013. márc. 18. 14:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs jobb ötletem.... Sok szerencsét, kitartást és gyors javulást kívánok Neked :)
2013. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 18. 14:22
 15/16 anonim ***** válasza:
2 eve vagyok vegetarianus, 1 eve vegan. Miota nem eszek hust, tejtermekeket elmult minden pattanasom, egeszseges lett a borom. Az vervetel eredmenyeim tokeletesek. Nincs semmibol hianyom, allergiam stb. Sokkal energikusabb vagyok. :) 19/L
2013. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia!

Én is elhagytam a húst és pont az ellenkezője történt nagy meglepetésemre,egy árva pattanás sincs azóta a bőrömön,az aknésodásom is elmúlt,sőt egy kifejezetten szépen fénylő egységes bőrképem lett,amit meg szoktak dícsérni az emberek és megkérdezik milyen krémet használok.

Én egyébként tengeri halat,tojást szoktam enni,még ha nem is gyakran és kefírt is.

Nekem egyértelműen húsallergiám van,ha néha visszaszoktam,mert ez 8 éves állapot nálam,két hét mindennapi húsevés után,az egész testem tele lett kiütéssel.Úgyhogy én már teljesen felhagytam a húsevéssel.

2013. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!