Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, mit gondoltok...

Vegetáriánusok, mit gondoltok arról, hogy sok állatfaj van, ami húsevő vagy mindenevő, tehát nem csak az ember eszik állathúst?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 16:47
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok buta, hanem te nem igazán érted, hogy én nem arra kérdeztem rá, hogy megtanultátok-e ti is az általános iskola alós tagozatának természetismeretanyagát, hanem arra, hogy szoktatok-e ezen a témán gondolkodni, filozofálni.


Sajnállak, hogy nem vagy képes sokadjára sem megérteni a kérdés mögöttes lényegét, ellenben ekkora energiákat fektetsz egy általad butának tartott kérdés szétoffolására és az általad butának tartott ember sértegetésébe. Elég szánalmas..

2013. jún. 25. 19:25
 12/34 anonim ***** válasza:
63%

dehogynem vagy buta. még mindig nem érted. nincs min filozofálni. tudunk róla, hogy vannak húsevő állatok. és? nincs mit "gondolnunk róla". a húsevő állat ragadozó, az ember meg nem. a húsevő állat nem megy be a boltba, és veszi meg a húst, és nem is főzi, süti meg, hanem nyersen, az egészet elfogyasztja.

már sokszor kaptál választ a kérdésre. tudunk róla. és??

2013. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk értelmes választ nem sokat,persze tőled nem is várom.
2013. jún. 26. 00:01
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

De igen, tényleg buta kérdés. :) Olyan, mintha most fednéd le a leplet arról, hogy vannak ragadozó állatok, mintha mindenkinek minuszos iq-ja lenne.


" Engem érdekelt, hogy hogy viszonyul egy vegetáriánus ahhoz a tényhez, hogy egy állat, amit nem eszik meg kioltja más állatok életét"


Szerintem senki nem eszik olyan állatot, ami kioltja más állat életét. Valaki már elkezdte feljebb sorolni. Egy csirke vagy disznó tényleg, szerinted mit eszik?

Ami elérhetően mondjuk talán kicsit ragadozónak tekinthető, az a macska, kutya, de remélem ezek megevésére Magyarországon senki sem vetemedik.

Egyébként én eszem húst, tehát nem mondhatod, hogy még egy vegetáriánus letámadott.

2013. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Mi a fenéért írogattok egy általatok butának tartott kérdésbe, mazochizmusból, bosszantásból vagy nincs elég ínyetekre való kérdés a gyakorin ? Hihetetlen, milyen emberek vannak ..
2013. jún. 26. 01:05
 16/34 anonim ***** válasza:
73%

Azért, hogy megmondjuk, hogy buta kérdés!

Személyszerint én ilyenkor szeretem tudatni a kérdezővel az álláspontomat, ha már ennyire érdekel. :)

2013. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Akkor már csak szöveget értelmezni kéne megtanulnod - azt is alsó tagozatban oktatják egyébként, mint a természetismeret aalpjait - és talán megértenéd a kérdést is . Üdv neked Kekecországba.
2013. jún. 26. 03:10
 18/34 anonim ***** válasza:
74%

A kérdésedre válaszolva:az ember maga dönti el, hogy eszik-e húst, de a tudat nélküli ösztönlények az evolúciós folyamat programja szerint esznek bármit ami mozog..néha embert is..

Az ember eljutott arra a szintre, hogy nem kell gusztálgatnia a nagypapát, hogy bár öreg, de még ehető..ezt mi kanibalizmusnak nevezzük erősen fintorogva, de bizony így éltük túl a hosszú jégkorszakot(is)

Ma már van lila tehenünk, fóliás csirkénk...sőt, dobozos disznónk is..

a mi igen kifinomult környezetünkben a szerencsétlen állatok már csak akkor kapnak húst, ha véletlenül leesik az asztalról egy ehetetlen párizsi-szelet..

mert az ember sem eszik ám húst...csak azt hiszi, hogy az az..

irány a bozótos!

2013. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
kaptál értelmes választ. már vagy huszonötször megírtuk, hogy tudunk róla, hogy vannak ragadozók. azt is, hogy nekik muszáj húst enni. azt is, hogy az állat, amit te megeszel, nem eszik másik állatot, ugyanis az ember a növényevő állatokat eszik. szerinted ezek nem értelmes válaszok, mert nem azt mondják, amit te hallani akarsz. szóval buta vagy.
2013. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
A jégkorszak nem arról szólt hogy bazi nagy jégréteg borított mindent és soha nem ment 0 fok fölé a hőmérséklet... -__- Ugyanúgy voltak évszakok, ugyanúgy volt nyár is amikor növények voltak és meleg, csak épp az átlaghőmérséklet volt jóval a ma megszokott alatt... ergo lehetett volna bajosan növényt is termeszteni, de nem volt garancia a sikerre, egyszerűbb volt mammutra, rénszarvasra, és akkori állatvilág nagyobb testű képviselőire vadászni, amivel a teleken kihúzták egy hétig is. Arra viszont messze nem szorultak, hogy megegyék a nagypapát... max nagyon extrém körülmények között.
2013. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!