Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vannak it 20-25 év közötti...

Vannak it 20-25 év közötti vegetáriánus férfiak, illetve olyanok, akik esznek húst, de el tudnák képzelni, hogy a feleségük mondjuk vega legyen?

Figyelt kérdés
Igazából apukám és a barátaim, meg az ismerőseim nagy része azzal piszkál, hogy sosem fogok párt találni magamnak, vagy csak nagyon nehezen. Ezt azzal indokolják, hogy az én korosztályomban szinte nincsenek vegetáriánus férfiak, és ha vannak is, olyan kevés, hogy korántsem biztos, hogy bármelyikkel szót értenék. A másik, hogy mivel húshoz nem vagyok hajlandó érni, ezért nyilván húsos ételt nem tudnék az asztalra tenni, pedig egyébként imádok sütni-főzni, csak nyilván vega kajákat. Mindenki azzal jön, hogy belőlem vagy rossz feleség lesz, vagy egyedül vagyok. Elsősorban férfiakhoz szól a kérdésem,és konkrét válaszokat szeretnék, nem olyat, hogy a szerelemben nincsenek akadályok stb. Köszi:) 20L

2014. jan. 26. 20:59
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy egy ilyen egyszerű kérdésben miért kell egymás torkának esni,

hiszen csak nézőpont kérdése, hogy "növényi eredetű", avagy "állati eredetű" amit esztek!


Végezetül megjegyezném a vegáknak,

hogy azokat a növényeket amelyeket oly finnyásan megesztek,

"állati eredetű" sz@rral trágyázták!!

2014. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

"A tojás - ha nem tudnád - a tyúk MEGTERMÉKENYÍTETLEN petesejtje, ami gyakorlatilag a mensturációja folyamán távozik a testéből. "


Na egyétek a gyári tojást a kihasznált és sanyargatott tyúkoktól!

Én inkább meggyilkolom a saját, boldogan kapirgáló tyúkoktól származó baromfiembriókat. (amiket egyébként keltetési időszakban kikeltetek vagy tenyésztojásként árusítok.)

2014. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Én csakis házi tojást eszem, és biztos megtermékenyítetlen, mert nincs kakasunk! :)
2014. febr. 1. 13:07
 54/57 anonim ***** válasza:
és mit csinálsz a kiöregedett tyúkokkal?
2014. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
90%

Feltételezem hagyja őket elpusztulni.


Nem egy nénit ismerek, aki tojásért tart tyúkokat, de nem vágja le őket. De olyat is, aki csak azért, mert egyszerűen szereti ezeket az állatokat, így különféle gyöngytyúkokat, szebb tollazatú példányokat nevel.


Miért olyan hihetetlen, hogy valaki öldöklés nélkül tart haszonállatot?


A fejős teheneket sem vágják le sok helyen, mert egyszerűen nem jó a húsuk...

2014. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
0%
Vannak itt olyanok , igen.
2014. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

az öcsém sem eszik kb. 15 éves kora óta. 37 lesz idén. (én sem, de én mindig is utáltam - én 39 leszek idén)


valaki írta fentebb, hogy 2-3 év múlva elmúlik? miét is? én tartok 24 évnél, de igazából amikor ettem húst, akkor is csak szalámit ettem, az öcsém 22 évnél..


se az ő barátnőjét nem zavarja, se az én volt barátaimat, hogy nem eszünk húst, és nem is csináljuk meg. a nem vegetáriánus fél nem képes magának főzni, vagy mi?


és nekem nem is kéne olyan pasi, aki rám akarja erőltetni (bármit is rám akar erőltetni).


még írta valaki fent, hogy nulla fehérjebevitel.

dió, mogyoró, napraforgómagp l. fehérjék, rizs helyett ilyen hogy hajdina, quinoa, ez mind fehérje. aztán, hogy kevésbé különlegeseket említsek, bab, gomba, szója.

2014. febr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!