Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok tudtok írni egyfajta...

Vegánok tudtok írni egyfajta étrendet?

Figyelt kérdés
itt elsősorban arra lenne szükség hogy melyik tápanyag mit tartalmaz,mert mondta több vegán hogy csak az első 30 gramm fehérje épül be a szervezetbe,de a fehérjén kívül szükség van több fajta tápanyagra.az étrendre most értem azt hogy például mi mit tartalmaz például mit tartalmaznak az olajos magvak,mit tartalmaz a csonthéjas gyümölcs.Kezdő vagyok a dologban és fontos a jó étrend összeállítása.
2014. ápr. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Egyfajtát? Persze: alma.
2014. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem rossz kérdésre válaszoltál,de azért kifejtem bővebben.étrendet szeretnék összeállítani ami több gyümölcsből vagy zöldségből áll de fontos tudni mi mit tartalmaz mert a vegánoknak megfelelően kell összeállítani az étrendjüket,pl megfelelő fehérje bevitel,de gondolok itt az összes többi lényegesre is.
2014. ápr. 18. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebből sokat tudok meg
2014. ápr. 22. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
facebookon keress rá a 30 napos vegán kihívásra. ott vannak összeállított heti menük. azonban részletezve azt hiszem nincs, hogy miből mennyit juttatsz így a szervezetedbe. a receptek alapkán viszont ki tudod magad is számolni. :)
2014. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!