Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Bennetek is van egyfajta...

Bennetek is van egyfajta csodálat az iszlám népek fanatizmusa iránt?

Figyelt kérdés
Nyilván én sem értek egyet vele, borzalmasnak tartom, hogy ennek áldozzák az életüket, ráadásul még ölnek is. De mégis csodálom az önmegtartóztatásuk, hogy képesek naponta ötször mosakodni, imádkozni, nem fogyasztani alkoholt, nem enni disznót. Sokkal jobban megadják a módját mint a keresztények. Nem?
2014. ápr. 17. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nincs. Normális dolgokban vagyok én is annyira fanatikus, de azok kizárólag erkölcsi kérdések. Bár ez rossz megfogalmazás.
2014. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nincs. A keresztények iránt se.
2014. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
De nem azért nincs, mert másban hisznek. Hanem utálom a destrkutív, anti-liberális és rabszolga felfogást.
2014. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A hagyományokat pedig őrizni kell, akinek kedve van, nem pedig erőltetni és mindenki kivégezni, aki máshogy gondolkodik vagy megkérdőjelez dolgokat.

Nálam nem erény, ha valaki értelmetlen dolgokat bálványoz.

2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Akik iránt, kislányokat öntenek le savval mert azok iskolába akarnak járni, képtelen vagyok bármit is érezni a megvetésen és gyűlöleten kívül. Csak azt remélem, hogy majd nekem is marad elég levadászandó tálib közel-Keleten.
2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem mondhatnám, hogy a csodálat lenne a megfelelő szó. Épp ellenkezőleg.
2014. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 acelsziv ***** válasza:
36%
A fanatizmus főleg a tudatlanságból fakad. Fogalmuk sincs semmiről olvasni is a Korán miatt tudnak. Elmaradottak, nyomorognak és kilátástalanok. Marad a buzgó vallásosság. Nagyon buzgó. Ugyanez ment néhány évszázada Európában is.
2014. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

acelszív!


Ezt azért nem mondanám! A fejlett iszlám országokban tobzódik a tudás! A szűklátókörűség náluk csak a kultúrák, hagyományok, vallásuknál fordul elő, ami sokszor diszkriminációt is eredményez a külföldiekkel kapcsolatban. Ezektől eltekintve teljesen rendben vannak, csak a mi értékrendünk gyenge idegzetű, ha róluk beszélünk.

2014. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 acelsziv ***** válasza:
én tisztelem őket félreértés ne essék. Amit írtam az olyan iszlám államokra vonatkozik, mint pl Pakisztán.
2014. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted az mennyire bizarr, hogy egy rakat ember egy brutálisan megkínzott, keresztre feszített férfi hullája előtt imádkozik?


A muszlimok nem fanatikus tömeggyilkosok.

2014. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!