Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ilyen cuki állatokat eszünk?...

Ilyen cuki állatokat eszünk? Akkor inkább vegetáriánus leszek :S

Figyelt kérdés

bűntudatom van, hogy ilyen aranyos állatokat fogyasztok állandóan


https://www.youtube.com/watch?v=6zbsUtQL4nY



2014. máj. 20. 19:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
A malac mióta alszik bent?:D
2014. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

Igen, ilyeneket eszük.


A "cuki" meg relatív dolog. Csak azért nem eszed meg, mert neked cuki? Egy csirke, disznó miért ér kevesebbet?


EZ az élet rendje, tudod, van egy táplálkozási lánc.


Ettől függetlenül megértelek, és kizárólag érzelmi okokból nem tudok nyuszit enni.

2014. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
ÁÁ a nyúlhúst megfőzését sose értettem, hogy engedhetik, az is egy aranyos állat, mintha egy macskát vagy egy tengerimalacot főznénk meg. :DDDD
2014. máj. 20. 20:27
 14/44 acelsziv ***** válasza:
48%
12 pedig a nyúl hmmmm :D Levesnek, sütve, paprikásnak, töltve... Mindenhogy finom :D
2014. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
De undorító állatokat még rosszabb lenne enni. Mondjuk hernyót, polipot, kígyót, kukacokat én nem bírnék megenni. :)
2014. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

Ugyanez az állat felnőttként kb. így néz ki: https://www.youtube.com/watch?v=CkFBA0xf7rk


Ez meg már nem cuki!


A veszélyes gyilkosok és a bűnöző politikusok is valószínűleg aranyos kisgyerekek voltak.

2014. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
59%

Na megjött az étvágyam, és nézek némi fehérje forrást.


Egy hajdanában cuki pipire szavazok, de lehet, hogy egy édi kis coca lesz belőle.


Nyami naymi :)))))

2014. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
85%
ez tényleg nagyon cuki:) nekem nincs bűntudatom mert én vega vagyok:)
2014. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj, de nagyon gyerekes a hozzáállásod, már-már mondhatnám, hogy tragikusan nevetséges.

Az emberiség kihalt volna az évezredek alatt, ha az alapján döntenénk, hogy mi "cuki" és mi nem.

Arról nem is beszélve, hogy az élet értékét sem cukiság alapján illene mérni!

Eszünk, mert ennünk kell. Ez az élet rendje, a körforgás, a tápláléklánc. Bizony minket is simán megenni egy oroszlán például, hiába vagyunk vagy nem vagyunk "cukik".

A Föld számára pontosan ugyanolyan fontos egy giliszta is, mint egy "cuki" kiskutya, mert minden élőlénynek megvan a maga szerepe. Mi szintén beletartozunk ebbe a körbe, végezzük a saját dolgunkat, és táplálkozunk, mint minden élőlény: növényi és állati eredetű táplálékkal.


Ha már elmúltál 5 éves, akkor ezt illene felfognod, és nem ilyen nevetséges butaságokat írni/kérdezni.

2014. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
# 19 Bírom az ilyen embereket akik mindig az ősemberekkel jönnek, hogy ők megvoltak a facebook nélkül is, meg ők is ették a mamut húst, éltek is vagy 35 éves korukig, aztán írnak pár konyhabölcsességekkel, hogy okosabbnak tűnjenek, fárasztó mondhatnám, hogy tragikusan nevetséges. Aztán lenézően jelzőket aggatnak rád meg pöffeszkednek a fotelbe, hogy ők most megmondták a tutit. Lehet, hogy régen pont ugyanígy kinevették azokat akik a rabszolgaság ellen beszéltek mint most te engem, amikor azt mondom, hogy nem kéne más élőlény életét kiontani azért, hogy jól lakjunk, amikor vagyunk olyan fejlett társadalom, hogy enélkül is el tudjuk látni a szükségleteinket. Lehet, hogy majd a jövőben így fognak visszatekinteni ránk, hogy úristen emlékeztek amikor állatokat gyilkoltunk le, hogy megegyük? Kb. mint amikor mi visszagondolunk a sötét középkorra."A Föld számára pontosan ugyanolyan fontos egy giliszta is, mint egy "cuki" kiskutya" Ez is mekkora hülyeség már ne haragudj meg, konyhabölcsesség.... kicsit csapd fel a biológiakönyvet, rengeteg olyan élőlény van a földön, ami teljesen haszontalan, sőt káros.
2014. máj. 21. 00:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!