Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ilyen cuki állatokat eszünk?...

Ilyen cuki állatokat eszünk? Akkor inkább vegetáriánus leszek :S

Figyelt kérdés

bűntudatom van, hogy ilyen aranyos állatokat fogyasztok állandóan


https://www.youtube.com/watch?v=6zbsUtQL4nY



2014. máj. 20. 19:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Jó, akkor a tények. Elvileg jelenleg az emberiség képes lenne arra, hogy ne kelljen állatokat ölni, hogy minden tápanyag biztosítva legyen a lakosság számára.


Másfelől, a legtöbb emberben benne van az, hogy kevés finomabb van, mint egy igazi marha steak.


Én vagyok az, aki írta, hogy nyuszit nem eszik, kizárólag érzelmi alapon, tudatában annak, hogy ez képmutatás, de húsimádó vagyok.


45/N

2014. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy az oroszlán leöli az áldozatát, de mi ezek szerint az állatok szintjén vagyunk? Nem, mi rosszabbak vagyunk mert mi képmutatóak vagyunk, azt nem bírjuk megnézni(legtöbben) ami folyik egy vágóhídon, főleg nem leölni egy állatot az oroszlánnal ellentétben, de a húst meg majszoljuk.... Viszont abban igazad van, hogy a természet körforgásába mi is benne vagyunk, meg is bosszulja ezt a mértéktelen húsfogyasztást, meg állatleölést amit a fogyasztói társadalom kielégítése miatt csinálunk, gondolok itt a speciális influenza megbetegedésre, az élelmiszerkészlet rohamos csökkenésére, de az emberi mohóság díja más területen is megmutatkozik, pl. globális felmelegedés.
2014. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
38%

Ennyi buta embert, te jó Isten...

Ezért fog kihalni az emberiség, mert most mindenki állatvédő, meg cuki, meg minden.

Persze csak szóban ám, mert jól hangzik.

Én is imádom az állatokat, de attól még eszem húst, mert szükségem van rá, és nem érzem, hogy ettől rosszabb ember lennék. (Megjegyzem, az itt rikácsolók 99.999%-a szintén eszik húst...)

2014. máj. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Én a nyuszit sokáig nem tudtam megenni, aztán átvertek és... annnyiraaaa fiiinooooom!

Amúgy kicsinek minden állat cuki, még te is.


És megsúgom: a hazájában keményen fogyasztják a tengerimalacot!

2014. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
53%
Annyira szánalmas vagy 78%-os ahogy magadtól eltelve fröcsögsz másra meg hiszed magad a legokosabb embernek, közbe rohadtul primitív, tanulatlan és buta vagy. Tipikus internetes habiszti ember... szánalmas :D
2014. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%
# 24 Sőt, Kínába megeszik a kutyát, macskát is! Sőt, léteznek kannibál törzsek, akik embert fogyasztanak! Együnk embert!
2014. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
61%
# 23 Valószínűleg igen, ezért fog kihalni az emberiség, a vegetáriánusok meg a környezet tudatos emberek miatt, nem azok miatt akiknek az ökológiai lábnyoma 5x akkora mint pl. neked meg az ilyen mindenbe beleszaró embereknek. Te magadtól vagy ilyen hülye vagy súg valaki?
2014. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
69%

Egy pszichológus tapsikolna örömében ha ezeket a hozzászólásokat olvasná, annyi itt a nyilvánvalóan komplexusokkal küzdő, önértékelési zavaros ember.


Cuki, meg undorító állatokat nem esztek meg.... OMFG, ha elődeink ilyenek lettek volna mint ti most fákon ugrálnánk.


Egyes állatok hasznosak, mások nem? Ú-RIS-TEN!! Mitől lesz egy állat hasznos vagy haszontalan? Kinek hasznos? Magának? Nekünk? Valami egyetemes hatalom érdekeit szolgálja? Le kéne kicsit kattanni Hollywoodról, az élet nem ennyire egyszerű hogy valami jó vagy rossz mint a filmekben.


Többnek tartod magad az állatoknál kedves "ezek szerint az állatok szintjén vagyunk?" , de a húst nem eszed meg. Biztos a természet megbosszulja hogy húst eszünk, a dinoszauruszok is ezért haltak ki, a természet bosszúja volt nem? Emberi mohóság, mértéktelen húsfogyasztás, globális felmelegedés. Ember te kevered a szezont a fazonnal. Szintén javaslom hogy szállj le a Földre és nézz kicsit kevesebb tévét. Nincs olyan hogy rossz ember meg jó ember, egyéni érdekek vannak.


Mr. ökológiai lábnyom a háziállatokat a húsukért tenyésztik. Ha nem ennénk húst ezek az állatok meg sem születtek volna, de te biztosan megmented a bolygót azzal hogy nem eszel húst.


Nekem meg a fák cukik meg a búzakalász, undorítóak vagytok hogy cuki növényeket esztek.

2014. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

úristen annyi mindenbe bele lehetne kötni a 29%-os(nem csoda, hogy ilyen sok %-ot értél el) szövegébe, de egyszerűen most nincs energiám ilyen buta, fogyatékos emberrel vitatkozni, majd más megteszi helyettem.

Egy pszichológus sírna, ha ezt a hozzászólást olvasná.

2014. máj. 25. 16:18
 30/44 anonim ***** válasza:
Az emberek nem szeretik az igazságot, azt szeretik ha azt mondod nekik amit hallani akarnak.
2014. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!