Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ilyen cuki állatokat eszünk?...

Ilyen cuki állatokat eszünk? Akkor inkább vegetáriánus leszek :S

Figyelt kérdés

bűntudatom van, hogy ilyen aranyos állatokat fogyasztok állandóan


https://www.youtube.com/watch?v=6zbsUtQL4nY



2014. máj. 20. 19:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
11%

29%-os


Tanulj meg helyesen írni, de legalább a "hogy" elé tegyél vesszőt, és ne csak addig terjedjen a helyesírásod, hogy a helyesírás-ellenőrző segítségével kijavítod a pirossal aláhúzott helyesírási hibáidat.


Az elődeink sok mindent tettek, például levadászták azt az állatot amit megzabáltak( és ez jó, mert nem képmutatás, erre már sok nálad okosabb ember is rájött: [link] ), te meg csak elgurulsz a tescoba a Suzukiddal és megveszed a húst mint a többi proli, addig is szennyezed pluszba a környezetet. A másik meg, hogy nem kell arról példát venni, amit az elődeink csináltak, de akár kakával is megdobálhatod a társaidat mint a majmok, ha nagyon hagyományőrző vagy. Meg ezt amúgy is kitárgyaltuk, olvass vissza.


"Egyes állatok hasznosak, mások nem? Ú-RIS-TEN!! Mitől lesz egy állat hasznos vagy haszontalan? Kinek hasznos? Magának? Nekünk? Valami egyetemes hatalom érdekeit szolgálja? Le kéne kicsit kattanni Hollywoodról, az élet nem ennyire egyszerű hogy valami jó vagy rossz mint a filmekben."

Itt is látszik a képzetlenséged, nem csak a helyesírásodban. Igen, egyes állatok hasznosak, mások meg nem, nem véletlen keletkezett a haszonállat kifejezés, ha ezt se tudod nem tudom miért érezted szükségességét, hogy ide beugass, inkább olyan témákhoz szólj hozzá amikhez értesz is. Szerinted egy szúnyog ugyan olyan hasznos mint egy méh vagy egy tehén amik által tejed meg mézed van?

Igazából nem is tudom milyen Hollywoodról meg egyetemes hatalom érdekeiről zagyválsz, senki se beszélt ilyen hülyeségekről, inkább te foglalkozol ilyenekkel túl sokat szerintem.


Nem a húsfogyasztást bosszulja meg a természet, hanem a mohóságot, nem véletlen van a főbűnök közt. Nem keverem a szezont a fazonnal, egyszerűen neked 0 a szövegértelmezési képességed.


"Nincs olyan hogy rossz ember meg jó ember"

WTF? Te egy lapra teszed a tömeggyilkost, meg egy normális embert? Vagy mi? Ez egy idióta mondat volt... (megint)


"Az emberek nem szeretik az igazságot, azt szeretik ha azt mondod nekik amit hallani akarnak."

Fasza közhely ez is, csak éppen neked fáj az igazság, hogy a mértéktelen húszabálás nem a legjobb dolog, és ezért vergődsz.

Ajánlom ezt a videót a sonkazabálás mellé:

https://www.youtube.com/watch?v=aFOJB4g5pGQ

2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
62%

Ezt írták előttem: "A Föld számára pontosan ugyanolyan fontos egy giliszta is, mint egy "cuki" kiskutya" Ez is mekkora hülyeség már ne haragudj meg, konyhabölcsesség.... kicsit csapd fel a biológiakönyvet, rengeteg olyan élőlény van a földön, ami teljesen haszontalan, sőt káros."


Tehát a Föld számára az egyik állat hasznos a másik meg káros? Gratulálok. Erről a nem létező egyetemes hatalomról beszélek, mint a "Föld érdeke".


A környezetünk is azért megy tönkre mert a húsevők pluszba szennyezik azzal hogy húst is vesznek a boltba. Hát ez szintén szép volt.


"meg is bosszulja ezt a mértéktelen húsfogyasztást"

Te írtad nem én.


Egy lapra teszem igen. Mert ki dönti el hogy ki a jó ember és ki nem? Mik a szempontok? Mitől leszel te jó ember és én rossz? A te szemszögedből nyilván, az enyémből nem, máséból? Ki tudja? Mi az igazság? Az hogy nincs igazság, nem döntheted el valakiről hogy ő rossz ember, te meg vagy a jó. A világ nem kétsarkú, ennyi.

Most bizonyára elkezded majd megmagyarázni hogy én egyetértek az emberöléssel meg jogtalannak tartom az igazságszolgáltatást stb. Úgy vettem észre ezen a szinten mozogsz és van a helyesírásomnál még irrelevánsabb témád is.

2014. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
8%

A mértéktelen húsfogyasztás bosszújára az influenzákat írtam, nem a globális felmelegedést, ahhoz maximum közvetett módon járul hozzá, mivel komoly logisztikai folyamatok vannak az élelmiszerpiac mögött. Nem attól van környezettszennyezés, mert húst veszünk a boltba, értelmezd már a mondatoka ba$zki.....


Hallottál már kártevő baktériumokról, rovarokról, rákos tumorokról? Azok is élőlények. Ezek ugyan olyan hasznosak, mint egy póni/kutya/csillámf@$zláma? Ne legyél már ilyen hülye....

Azzal meg nem tudok mit kezdeni, hogy a tömeggyilkost egy lapra teszed a többi normális emberrel, meg hogy egyáltalán embernek nézed, elba$.zott egy értékrended van, ennyi.

2014. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
93%

Kezded közelíteni. Az én értékrendem. A te értékrended. Az ő értékrendje. Mindenkinek sajátja van. Nem egy közös.


Ahogyan a Földnek sincs értékrendje, nem fontosabb neki a póni mint a rákos baktérium. Neked lehet hasznosabb egy póni, de nem a Földnek.

2014. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
59%
Én az emberek értékrendjéről beszéltem, gondoltam egyértelmű. A Földnek tényleg nincs értékrendje, ahogy egy darab kavicsnak se, élettelen dolgokkal ez sokszor előfordul.
2014. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Visszakanyarodva a témához, nem is a húsfogyasztással lenne a probléma, ha azt az emberek normális módon űznék, nem úgy mint a fent linkelt videóban. Hagyni kéne az állatokat méltósággal élni, normális halált kéne halniuk, persze ha normálisan mezőn/legelőn/akárhol élnének ,nem ilyen nagyüzemi körülmények közt összezsúfolva, akkor a dagadt amerikai nem tudná megvenni az xxl-es kfc-s vödröt meg a extra nagy hamburgert, mivel a piac nem bírna kitermelni annyi húst ami ilyen igényeket kielégítene... és itt jön be a mohóság amiről beszéltem...
2014. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Szóval amit neheztelsz azok a körülmények.

Nem a mohóság a baj, nem is a húsevés, hanem a körülmények ahogy az állatok élnek. Ha csak elhullott állatok húsát ennénk meg akkor nem lennének mohók a hamburgerevők? Vagy neked inkább a hamburgerrel van bajod? Vagy csak frusztrált vagy amiatt hogy te lemondtál a hambiról mások meg nem?

Ne a hús ellen kampányolj akkor hanem az állatokkal való bánásmód ellen. Vagy csak szurkolj hátha a természet megbosszulja az emberiségen hogy néhányan verik a malacokat.

2014. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
91%
Olvasva titeket - beleértve a kérdezőt is - szerintem pusztuljunk éhen! Mind a növény, mind az állatvilág csodálatra méltó, az emberek kivételével. Hogy van pofánk táplálkozni, kérdem én?! Szánalmas! Különben is, a dihidrogén-oxid a felelős mindenért. Pusztulnia kell!
2014. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
93%

"..rengeteg olyan élőlény van a földön, ami teljesen haszontalan, sőt káros..."


Az ember szemszögéből lehet, hogy káros, de alapvetően nem. Ugyanis minden élőlény fontos szerepet tölt be, akármilyen hihetetlen. Ha más célja nincs, akkor fontos tápláléka más fajoknak. Vagy éppen kordában tart más fajokat a túlzott elszaporodásban, de még ezernyi példát lehetne felhozni. Szóval valójában egy meztelen csiga vagy pl. egy levéltetű sem "káros", csak nekünk embereknek, akik már képtelenek vagyunk a természettel harmóniában élni.

2014. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
39. A jó tanuló felel, avagy píszí a köbön. Riszpekt! :P
2014. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!