Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A megölt állatok húsában...

A megölt állatok húsában materializálódik a félelem és sok méreganyag akkor az oroszlánok miért nem lesznek rosszul ha megesznek egy fincsi bivalyt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 23:25
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Mert a félelem adrenalin-termeléshez vezet. Az adrenalin meg fura módon édesebbé teszi a vért, így a húst is. Nem véletlen, hogy sok macska eljátszik az egérrel mielőtt megeszi.
2014. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
6%
Roppant egyszerűen mert ragadozó és ezért nem . Nem is egészségesek és nem élnek sokat csak állatkertben . De a zabálás után hevernek és napok hetek múlva vadásznak újra . Az ember meg a hullamérges nyers hústól elhalna , ezért fűszerezi süti . A köszvény is ettől van részben meg a tejterméktől és az összes gyenge élelemnek árult valamitől .
2014. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondják azt a vegák hogy nekünk attól konkrétan az állat halála miatt sokkból adódó felszabaduló anyagok nem konkrétan az adrenalin ra gondoltam, nekünk egészségtelen meg a rezgés szám nem megfelelő stb..
2014. nov. 25. 23:36
 4/29 A kérdező kommentje:
Miből tapasztalod hogy egy a természetben afrikában élő oroszlán nem egészséges, sőt te egészségesebb vagy nála, na erre nagyon kíváncsi vagyok
2014. nov. 25. 23:38
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem él sokáig? Ezt nem értem te most egy oroszlán átlag élettartamát hasonlítod az emberéhez? Ennyi erővel egy utolsó alkoholista drogos ember is is egészségesebb mint az ember hisz elél akár 30-40 évig is míg egy oroszlán csak 12-t...
2014. nov. 25. 23:43
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Voltam vega évekig és manapság is nagyon ritkán eszem húst, de ilyen elvont dolgokhoz nem értek :D Igazából nem is hiszem bennük. A nyersvegánok pedig valami érdekes fotózással hozzák ki egyes nem friss és üde ételekből, hogy rosszak. Nekem ez az egész ilyen aurafényképezés. Én inkább megeszem a kívánatos dolgokat és a testemre hallgatok, elég jól jelezni szokta, kellemes-e számára :)
2014. nov. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Légyszíves ide írjátok a válaszokat tényleg nem privátban szeretném kibogarászni ki melyik kérdés miatt írt..


"Senki rajtad kívül nem hasonlítja logikátlanul az embert állathoz , értelmezd a válaszomat rá jössz hol siklottál el a gondolat menetednél . A Discovery csatornán volt róla műsor és az Ozone tv-n is .

"

Bocs de nem hiszem hogy olyan nagyon hülye lenne a kérdésem, most megpróbálom másképpen megfogalmazni:


Honnan jön ez a feltételezés a vegáknál hogy (most nem túlzok) "A megölt állat halálakor mérgek telítődnek az állat szövetiben, amit ha az ember megeszik irgum-burgum lesz..

De ezt cáfolja az ami a természetben történik nap mint nap és igen nagy önámításnak tartható ha mi ezt megkérdőjelezzük(szóval hogy az állatok megeszik egymást)

A másik meg hogy arra sem válaszoltál bár nem tudom hogy te írtad e azt ha nem akkor elnézést, hogy ugyan mi az hogy

"Roppant egyszerűen mert ragadozó és ezért nem . Nem is egészségesek és nem élnek sokat csak állatkertben . De a zabálás után hevernek és napok hetek múlva vadásznak újra ."


Ebben elég sok az ellentmondás, most akkor igen vagy nem? Nem élnek sokáig? Egy emberhez képest? Azért élnek az állatkertekben tovább mivel nem pusztulnak éhen a kihulló fogaik miatt a természetben ill ha megsérülnek jobbára alkalmatlanná válnak a vadászatra ezért szintén elpusztulnak..

2014. nov. 26. 02:15
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem nézek Tv-t, ha viszont el tudod mondani a műsor címét még ma letöltöm és meg tudom nézni.
2014. nov. 26. 02:17
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Maga az alapfeltevés egy baromság. Ha a pörköltben lévő húsban lévő méreganyagoktól baja lenne az embernek, akkor bele lehetne halni abba, ha megijesztenek. Hiszen egy evésre megeszel 10dkg húst (vagy még kevesebbet), akkor gondoldd el mennyi ''méreg termelődik egy 80 kilós emberben.


Az viszont igaz, hogy az oroszlán ragadozó, ezért a szervezete máshogy reagál a nagy mennyiségű húsra. De ha már itt tartunk, akkor az ember pedig mindenevő, tehát húst is eszik, így a saját érvelését cáfolja meg, aki felhozta a ragadozó témát.


Ezt a ''félelemméreg'' maszlagot azoknak találták ki, akik hisznek a pénzenergiában és a vonzás törvényében is. A célközönségből pedig látszik, hogy mennyire kell komolyan venni.

2014. nov. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Még annyi, hogy szerintem veszélyesebb zöldséget enni a sok permet es vegyi kezelésű anyagok miatt, ha mar csak itthon termesztem ki mennyit kell permetezni, hogy megmaradjon, el sem merem kepzelni, hogy nagyüzemekben mennyit permetezhetik őket

Üzleti meg sem kozeliti az itthon kitermelt izileg allagilag sem

Ugyhogy erről ennyit

2014. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!